فاطمه الزهرا سلام الله علیها اولین شهید ولایت


سنى نيوز: چقدر بی کس و مظلومند اهل بیت رسول الله صلی الله و علیه و آله و سلم!! و چقدر بدنام شده اند که گویا نعوذ بالله هیچ ارتباطی با دین محمد صلی الله و علیه و آله و سلم نداشته اند!! که اینهمه جنایت و ستم و بدترین بداخلاقی ها به نام مبارک آنان به اسلام چسپانده می شود!! از ازل گویا الله متعال چنین مقدر فرموده بود که منافقان و دشمنان دین هر ظلم و ستم و جنایتی را خود مرتکب شده و به نام گرامی آنان تمام کنند!! حتی خود آن بزرگواران را به شهادت برسانند و به نام دیگران تمام کنند!! خدایا تو چقدر صبور و حلیم و بردباری! و چقدر به منافقان مهلت می دهی! دیروز امام حسین را با چندین هزار نامه به عراق دعوت کردند و شهید نمودند و بلا فاصله به سرو کله خود زدند که های امام حسین را کشتند!!

علی مرتضی را از یک سو تنها گذاشتند و از سوی دیگر این ولی خدا را «الله» دانستند و خدا نامیدند که مجبور شد آتش روشن کند و آنان را زنده بسوزاند!!.

هر کس که زنده ماند برای ضربه زدن به اسلام ادعای امامت و وصیت و عصمت و غصب خلافت نمود!! بارزترین رهبر این فرقه منافق که عبدالله ابن سبا نام داشت مورد لعن و نفرین پیاپی سران و امامان بزرگوار اهل بیت قرار گرفت!(رجال کشی)

یکی از معروفترین تهمتهای او و یاران کینه توزش غصب فدک میراث حضرت فاطمه زهرا بود تهمتهای دیگری از قبیل کتک زدن حضرت زهرا و شهید کردن ایشان و به آتش کشیدن خانه آنحضرت و سقط جنین ایشان و طناب به گردن علی مرتضی انداختن و کشان کشان به مسجد بردن از دیگر تهمتهای منافقان سبائيه بود!

امروز هم همان خرافان کهن را لباس نو پوشیده و جانشینان ابن سبا برای کاشتن و پروراندن تخم کینه و نفاق و اختلاف در بین امت اسلامی سرگرم هستند! اما قطعا چنین خرافات پوچ و بی ریشه هیچ ارزش و اهمیتی ندارد مگر برای کسانی که واقعا از نعمت عقل و سواد محروم باشند!

حقایق روشن و ثابتی که در تاریخ اسلام و قرآن و سنت وجود دارد کافی است که اینگونه خرافات بی ریشه را نقش بر آب گرداند:

مشوق اصلی ازدواج علی مرتضی با فاطمه زهرا خلفای راشدین بودند.

جلاء العیون ملا باقر مجلسی ص 113 انتشارات قائم

مهریه و مخارج ازواج علی و فاطمه را عثمان ذی النورین از مال شخصی خودش پرداخت نمود.

بحار الانوار 43 / 130

کارهای تدارکاتی ازواج مبارک آنها را نیز خلفای راشدین ابوبکر و عمر و عثمان انجام دادند.

علی مرتضی با خلفای راشدین بیعت نمود.

از آنان حقوق دریافت می نمود.

در تمام موارد اداری و نیازهای دعوت و جهاد در کنار آنان بود.

پنج وقت پشت سر آنان نماز جماعت می خواند.

از کنیزهایی که در عهد حکومت آنان بدست آمد ازدواج کرد (حنفیه) و فرزند به وجود آورد(محمد ابن حنفیه).

همواره مشاور مخلص و دلسوزی برای آنان بود دو مرتبه عمر فاروق را از رفتن به صحنه جنگ روم و فارس / نهج البلاغه) باز داشت که مبادا به شهادت برسد.

اسم فرزندانش را ابوبکر و عمر و عثمان گذاشت.

با اسما بنت عمیس همسر سابق ابوبکر صدیق پس از وفات ایشان ازدواج نمود.

دخترش ام کلثوم را که شکم فاطمه زهرا بود به ازدواج عمر فاروق در آورد. (کتابهای فروع کافی باب المتوفی عنها زوجها و من لا یحضره الفقیه و کتاب اختصاصی«به روشنی آفتاب».

وقایع بیماری و وفات حضرت فاطمه آنگونه که در کتابهای شیعه آمده مکذب ادعای شهید شدن ایشان است و فقط موت طبیعی این بانوی بزرگ اسلام را نشان می دهد.

بحار الانوار ج 43 ص 191 باب 7 ح 20 چاپ بیروت

بحار الانوار ج 43 ص 179 باب 7 ح 15 چاپ بیروت

خدایا هر کس به دروغ و تهمت سعی در ایجاد کینه و اختلاف بی امت اسلامی دارد به عذاب الیم و دردناکی در دنیا و آخرت گرفتارش کن.

-----------------------------------------------------

فاطمه الزهرا سلام الله علیها اولین شهید ولایت

چهارشنبه, 08 اردیبهشت 1389 ساعت 21:02

محسن سالمی 1389-02-09 01:16

حناب دکترخزعلی باسلام

درود ورحمت خدا بر پیامبراکرم (ص) ودخترگرامی اش فاطمه الزهرا (ع)

چندی قبل دریکی ازسایت معتبرخبری وحتی بعضی از رونامه ها خواندم که حضرات شکنجه گر و سربازان گمنام امام زمان برای شکنجه زندانیان کار خودشان را با ذکر یا زهرا شروع میکنند!!

وحتی بنا بقرائن موجود وبا قرار نجات یافتگان از شکنجه گاه کهریزک تجاوز به انسانها اعم از زن ومرد را هم با ذکر یا زهرا اغاز مینمایند!!.

اگرخاطرتان باشد درسال 78 در زمان حمله به کوی دانشگاه هم اقایان سپاهیان پاسدار که تحت نام لباس شخصی ها شناخته میشوند بعضی از دانشجویان را با ذکر یا زهرا از طبقه چندم ساختمان به پائین پرتاپ کردند و کشتند!!!.

سئوال اصلی من اینست که در کشوری که ادعای داشتن حکومت برخاسته از راه و روش علی ابن ابیطالب (ع) وقوانین شیعه را دارد چطور بخودش اجازه میدهد که جنایات علیه بشریت را با ذکر نام و بنام مقدس ترین زن عالم هستی انجام دهد؟!!.

چه کسی درکشور شیعه ایران دفاع از حیثیت - حرمت و اعتبار این افتخار افرینش و زن نام اور جهان اسلام حضرت زهرا دخت پیامبر گرامی را بعهده دارد؟ ایا خاندان نبوت و امامان شیعه افریده شدند فقط برای اینکه مشتی ادمکش حرفه ای بیمار روانی و اخوند واخوند مسلک بی سروپا - بیسواد - بی مایه – سود جو و نا محترم از نام و اعتبار خاندان نبوت برای انجام اعمال جنایتکارانه شان و پرکردن شکم سیری ناپذیرشان استفاده سو کنند و در این راه انقدر پیشروی کنند ویا پرت وپلا بگویند و دروغ بافی کنند که صدای اعتراض همه را در سراسر دنیا دراورده اند!!!.

ملت ایران دیگر امیدی به اقای ... ندارد (البته ازاول هم نداشت ولی ساکت بود) چون میدانند که همه این جنایات - غارتگریها و فساد بدستورمستقیم او و بدست عوامل و مزدورانش انجام میشود پس کجایند مراجع دینی که خود را مبشراسلام وشیعه میدانند وچرا خفه خون گرفته اند وصدایشان درنمیاید؟.

چرا باعمال شنیع وخلاف دین ومذهب و قانون علی خامنه ای و شکنجه گران و باز جویان و سربازان گمنام امام زمان او که اینهمه جنایت و ادمکشی و تجاوز را با نام مقدس فاطمه الزهرا(ع) انجام میدهند اعتراض نمیکنند؟ مگر زندگی چقدر ارزش دارد که با عنوان مرجعیت باندازه یک پسربچه 7 ساله هم شجاعت - مردانگی - غیرت - حمیت – ازخود گذشتگی و تعصب ندارند ومسئولیت های مذهبی - ملی و انسانی خودشان را فراموش کرده اند؟!!. ایا دست و دلبازیهای حکومت برای خفه کردن مراجع هم کارسازبوده است؟!

البته من مصباح یزدی - نوری همدانی و ناصر مکارم شیرازی را اصولا مرجع و یا روحانی نمیدانم چون خودشان هم ازجمله ایجاد کنندگان این جو خفقان اور - جنایات - تجاوزها - دزدیها - غارتگری ها و فساد حکومتی هستند!!! این اشخاص و امثال انها مانند جنتی – سید احمد خاتمی – محمد یزدی - صادق لاریجانی وصدها اخوند دیگر در نابودی اسلام ومذهب شیعه نقش بسزائی ایفا کرده اند!!! و با جدیت فراوان درنابودی کشورهم کوشا هستند!!.

هیجکس مانند روحانیت شیعه نمیتوانست این مذهب را وارونه بدنیا وجهانیان بشناساند انان چنان کردند که اینک شیعیان بعنوان مردمان خشک مغز - خشن و تروریست شناخته میشوند وشیعه بعنوان یک مذهب بدنام معرفی شده است!

کار بجائی رسیده که یکی از نویسندگان غربی چندی پیش در یکی از روزنامه ها چاپ خارج نوشته بود که اسلام دین نیست بلکه یک فرقه تروریست وغارتگر و جنایتکا ر است!!.

آیا ما غیرازاین درکشورمان میبینیم . ایا اقای ... بارفتار واعمال خودش در نابودی حیثیت و اعتبار وحرمت شیعه و کشور قدم بر نداشته است؟! او برای یک دستمال که حکومت ضد بشری اش باشد قیصریه ای( همان اسلام ومذهب شیعه ) را به آتش نکشید؟ ومردم رابه دین ومذهب ومرجعیت و روحانیت بدبین نکرد و نفرت مردم را برنینگیخت؟!

قضاوت آیندگان درمورد حکومت فعلی که بهیچ وجه نشانی از اسلام واقعی و مذهب شیعه ندارد - روحانیت شیعه و مراجع و اصولا دین ومذهب مان چه خواهد بود؟ ما به فرزندانمان چه باید بگوئیم واینهمه جنایات - فساد - غارتگری - تجاوز - دروغگوئی - دریدگی - وطن فروشی و بی توجهی به منابع و مصالح ملی را چگونه توجیح کنیم و چه کس یا کسانی را مقصر قلمداد نما ئیم؟

توفیق روزافزون شماراارزومندم

0 نظرات: