خون شهیدان انقلاب می آفریند

امروزه سرزمین اسلامی بلوچستان با خون شهیدان آبیاری شده است و قطرات خون بهترین فرزندان این دیار به خاطر عزت و اقتدار ملت مسلمان بلوچ و برای دفاع از دین و قران و مسجد و مردم و ناموس بر زمین ریخته و این خونهای پاک انقلاب می آفریند.
این خونها کاخ ستمگران را فرو می ریزداین خونها پوزه ظالمان را به خاک می مالداین خونها لرزه بر اندام جنایتکاران می اندازداین خونها کافران را تار و مار می کند.
آری خون شهیدانی همچون عبدالحمید ،
عمران و مهاجر و حنظله و ملا علی و شهید یاسر و صلاح الدین و شهید سیف الله و احمدجان و شهید الله نظر و تیمور و ناصر جان و ذبیح الله و خون شهید نونهال و نوجوانی مانند عبدالغفور ریگی و عبدالخالق ملازهی وضع این ملت دگرگون سازد و راه عزت و آزادی را برایشان هموار می سازد.
خون شهیدان هرگز به باد نرفته و نمی رود و ملتی که خون خود را ارزانی نماید بی شک به عزت و آزادی و سربلندی و شرف خواهد رسید و ما امروز مفتخریم که ملت ما بهترین و لائق ترین و مومن ترین فرزندانش را در راه دفاع از عقیده و مردم مسلمان تقدیم نموده است و یقین داریم که به عنقریب به پیروزی خواهیم رسید.
به قول دوستی شهادت هر جوانی پیروزی را برای ما نزدیک تر می نماید و یقین و ایمان ما را به پیروزی می افزاید.
امروز بلوچستان ، بلوچستان دیروز نیست ،امروز بلوچستان زنده و فعال است ، بلوچستان حامل عقیده و ایمان است ، بلوچستان تبدیل به سرزمین شهدای مجاهد و مخلص شده است ،بلوچستان با هویت ایمانی و اسلامی بپاخواسته است تا با اهدای فرزندانش به سرزمینی پر افتخار برای جهان اسلام بدل گردد ،دیگر بلوچستان تحقیر و تصغیر شدنی نیست که نیست که شهیدانی چون احمد وفائیها و........... دارد

دلاور بلوچ

0 نظرات: