عملیات های شهادت طلبانه (عملیاتی که ابر قدرت ها را به زانو در آورد)

این واضح ومسلم است برای کسانی در راه دعوت وجهاد مخلصانه گام برداشته اند که بزرگترین عملیات در راه جهاد عملیات استشهادی می باشد وبالاترین شهادت در راه جهاد وقتال شهادت استشهادی می باشد و در عملیات های استشهادی افضل استشهادی این است که مثال صحابه کرام رضوان الله تعالی علیهم اجمعین در قلب دشمن وارد شدن و آنقدر جنگیدن و مبارزه کردن و دشمنان الله و رسول را تکه تکه کردن و در آخر جام شهادت را نوشیدن و به لقاء الله پیوستن .

الله تعالی نصیب من و شما و امت بفرماید آمین

و اگر از فضائل و برکات و اثرات عملیات استشهادی بگویم ساعت ها وقت می گیرد و دفترها پر می شود و همه برکات این عملیات را در بر نمی گیرد و در حقیقت ما نمی توانیم همه آن را بیان کنیم چرا که از فهم ما بدور است

1 نظرات:

ناشناس گفت...

حمید جان ، شاید جسمت را از ما گرفتند ولی شیرمردی تو و یادت در دلمان خواهد بود.
فکر کردند با شهادت تو شاید بتوانند مثلا فرزندان بلوچستان را خوار کرده و جوانان این دیار را از راه خود باز بدارند ولی حمید جان خون شیرمردانی همچون تو به ذات الله قسم پایمال نمی شود و فرهنگ شهادت را در میان مردم بلوچ بدون درس و کلاسی اغنا می دهد .
ای مادر حمید مبادا ذره ای بر خود تردید کنید یا بلرزید که خداوند شاید یک حمید از تو ستانده اما هزاران دیگر به تو ارزانی داشته است و فقط از شما مادر عزیز چیزی بیش از دعا طلب ندارند .
مادر جان ، جانم فدایت که چنین فرزندانی در دامان پاکت پروراندی .
مادر جان تو اسوه ای در میان خواهرانت در بلوچستان که چنین شیرمردان و سرمچارانی که نامشان لرزه بر دل هر مستکبر و ظالمی افکنده است.
دس بوس و خاک پایتیم ای مادر
و از پروردگار می خواهیم همان غیرت را به ما هم ارزانی بدارد.