اطلاعیه جنبش مقاومت جندالله پیرامون دستگیری یکی از بزرگترین عوامل رژیم


بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که شاخه اطلاعاتی جنبش طی یک عملیات پیچیده یکی از بزرگترین عوامل رژیم در منطقه را با نام حاجی ظاهر گمشادزهی دستگیر و پس از بازجوئی و اعتراف نامبرده به جرائم و جنایت حکم اعدام وی صادر و به اجرا در آمد.
این عامل رژیم که در یک وقت با چند نهاد از جمله وزارت اطلاعات ، اطلاعات سپاه ، اطلاعات نیروی انتظامی و مرصاد فعالیت می کرد پس از شراکت در جنایت کوه سفید و شهادت یک تن از اعضای جنبش و دستگیری چهار تن در سال 88 زیر ذره بین شاخه اطلاعاتی جنبش قرار گرفت ولی این مزدور خبیث از ترس جنبش جرات خروج از خانه خود را نداشت تا اینکه چند روز پیش با هماهنگی اطلاعات سپاه از خانه خود خارج شد و از همان لحظه اول تحت اشراف کامل اطلاعاتی جنبش بود و حتی تماس اخیر وی با رئیس اطلاعات سپاه استان آقای ذاکری مورد شنود شاخه اطلاعاتی جنبش قرار گرفت و این عامل رژیم تحت تعقیب قرار گرفت و پس از اینکه به محل مورد نظر رسید دستگیر شد و در ساعت اولیه به تمامی جرائم خود اعتراف نمود اما از آنجائیکه اطلاعات بسیار مهمی داشت چند روزی برای تخلیه اطلاعاتی نگه داشته شد و بامداد امروز به مجازات خود رسید و اعدام گردید.
حاجی ظاهر گمشادزهی در اعترافاتش به جنایات رژیم و عوامل رژیم پرداخت و اسامی 54 تن از مزدوران رژیم را افشاء نمود وی همچنین به نقش کلیدی خود در عملیات کوه سفید سراوان در سال 88 اعتراف نمود که در آن مجاهد بزرگوار و قهرمان نوجوان عبدالجلیل شنبه زهی به شهادت رسید و چهار تن از مبارزان جنبش دستگیر شدند و همچنین وی به نقش خود در عملیات موشک باران ماشکیل که در آن تعدادی زن و کودک به شهادت رسیدند اعتراف نمود.
حاجی ظاهر گمشادزهی در اعترافاتش از ارتباط قوی سپاه پاسداران و سپاه محمد حزب تندروی شیعه پاکستان که تاکنون صدها عالم سنی مذهب را به شهادت رسانده است پرده برداشت و اعتراف کرد که وی نقش نمایندگی بین سپاه پاسداران و سپاه محمد پاکستان را بر عهده داشته است.
وی در زمینه فعالیتهای تروریستی برون مرزی سپاه پاسداران جزئیات بسیار زیادی و اسامی افراد بسیار مهمی را ارائه داده است که خصوصا در پاکستان مشغول فعالیتهای تروریستی هستند و از سوی سپاه پاسداران تغذیه می شوند.
حاجی ظاهر گمشادزهی همچنین به نقش وزارت اطلاعات در شهادت عالم بزرگوار شهید شیخ علی رحمه الله اعتراف نمود ، وی طی اعترافاتش گفت لحظه ترور شیخ علی در حالی که من صدای تیراندازی را می شنیدم رئیس اداره اطلاعات سراوان با من تماس گرفته و از ترور شیخ علی خبر داد و گفت ما شیخ علی را از سر راهمان برداشتیم.
این عامل خبیث رژیم به جنایت هولناک برخی مزدوران رژیم در منطقه اعتراف کرد و گفت برخی از عناصر مزدور رژیم از جمله غفور ریکی ماشکیلی (غفور نتو) (که قبلا توسط شاخه اطلاعاتی جنبش به هلاکت رسید) با هماهنگی حاجی ظاهر گمشادزهی مهاجرین مسلمان افغانی را که برای کسب و کار به ایران می آمدند را به منطقه کوه سفید برده و آنجا این جنایتکاران خبیث کارگران و مهاجران مظلوم افغانی را به شهادت رسانده و از آنها فیلم و عکس تهیه کرده و برای وزارت اطلاعات می فرستادند که اعضای جنبش را کشته اند تا بدین طریق امتیاز کسب کنند.
حاجی غفور گمشادزهی از آنجائی که نزدیک ترین ارتباط را با سران نهادهای امنیتی و نظامی داشته است از اطلاعات دقیق درگیری ها و حجم کامل تلفات رژیم آگاه است و در اعترافاتش پرده از دروغگوئی و مخفی کاری رژیم در این باب برداشت.
وی طی اعترافاتش گفت که در عملیات استشهادی سراوان که توسط شهید عبدالغفور ریگی انجام گرفت 105 تن از پاسداران نظام به هلاکت رسیده و تعداد 25 تن مجروح شدند ، و در عملیات سرباز کافه بلوچی 25 تن از پاسداران رژیم به هلاکت رسیده و 15 پاسدار دیگر مجروح شدند و در عملیات فتح المبین لار 330 تن به هلاکت رسیده اند و در عملیات کوه سفید سال 84 تعداد 112 پاسدار به هلاکت رسیده اند و در عملیات مرصاد خاش 70 تن از پاسداران رژیم به هلاکت رسیده اند و در عملیات دومگ در حالی که مبارزان جنبش در کمین نیروهای رژیم افتاده بودند 25 تن از پاسداران رژیم به هلاکت رسیده اند.

مشروح اعترافات این جنایتکار مزدور به زودی پخش خواهد شد تا مردم منطقه از جنایات رژیم و مزدورانش در منطقه آگاه شوند.
جنبش مقاومت طی این اطلاعیه به تمامی مخبران و جاسوسان و مزدوران رژیم هشدار می دهد که دست از جنایت و خیانت برداشته و به آغوش مردم بازگردند در غیر این صورت مانند این جنایتکار خائن به دام عدالت خواهند افتاد و پنجه قدرتمند رزمندگان جنبش مقاومت گلوی خائنان را خواهد فشرد و آنان را نابود خواهد کرد.
خائنان به دین و سرزمین و ملت دیر یا زود به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید و به چنین جنایتکارانی هرگز رحم نخواهد شد.
جنبش مقاومت جندالله

1 نظرات:

ناشناس گفت...

ای مخبرها و خائنها این جمله یادتان باشد و ببینید : <>
انشاالله خون پاک شهید حاج عبدالمالک گریبان شما را طوری خواهد گرفت که خود روزی هزاران بار آرزوی مرگ کنید بی غیرتها.
ای بی غیرتها بروید چادر سرخود کنید که در شما چیزی از مردانگی نمانده البته از زنان شیرزال بلوچ معذرت می خواهم چون این بلوچهای خائن و برادر فروش و بی دین لیاقت چادر هم ندارند.
تف به هیکل شما پستهای خائن و نامرد و بی غیرت و بی وجدان که نوکری مزدوران زباله خامنه ای را می کنید.
انسان شرم می کند از دیدن و شنیدن نام شما مخبرها و خائنهای بی وجدان.
ابوعلی