عملیات شهادت طلبانه

برادرم جهاد واژه جد وجهد آموزگار من وتوست، تنها مکتب راه آزادی است ، جهاد سایه عزت ملت مسلمان است .
تا زمانی که مسلمانان احکام دین اسلام را در زندگی فردی و اجتماعی خود پیاده کنند ، و برای دفاع از حریم مقدس اسلام سر به کف بودند همای سعادت و خوشبختی آنان بر فراز آسمان ها در پرواز بود و زمانی که احکام شریعت را بار گرانی بر دوش خود تصور کردند و محبت مال و دنیا بجای شوق شهادت در قلب های آنان جا گرفت دشمنان دیرینه ی اسلام فرصتی طلایی بدست آوردند تا انتقام شکست های گذشته را از مسلمانان بگیرند و چنانچه بوضوح مشاهده می کنیم که چگونه مسلمانان در برهه از زمان تحت حملات نظامی ،سیاسی وتهاجمات فرهنگی قرار گرفته بسیاری از سرزمین های مقدس اسلامی در اشغال دشمنان دین درآمده است.
ولی از آن جا که وعده الهی است که در هر زمان گروهی خواهد بود که با توکل بر خدا به دفاع از دین برخیزند وبرای پاسداری از حریم اسلام جان خود را فدا کنند در این زمان نیز شاهد چنین انسان هایی هستیم.
جوانانی که تنها مقصد زندگی آنان حفاظت دین وایمان است و آنان برای رسیدن به این هدف بس شایسته از تمام عیش ونوش دنیا چشم بسته اند.
آنانند که توانسته اند در بین جامعه بشری سر بلند کنند وندا دهند که اسلام زنده است و ما نیز برای دفاع از عقیده وسرزمین اسلامی زنده ایم ونمرده ایم.
اما از آن جا که تعداد اینگونه افراد به تناسب افراد دشمن به مقدار نمک در آرد می باشد و با در نظر گرفتن تجهیزات کامل و پیشرفته نظامی که دشمن در اختیار دارد بسا اوقات این جوانان سلحشور مجبور می شوند که با انجام حملات شهادت طلبانه جواب کلوخ را با سنگ بدهند.
با شرایط فعلی که مسلمانان با آن مواجه هستند این تنها کاری هست که می توانند پایه های ظلم و استبداد دشمن را به لرزه درآورد و عقل دنیا پرستان را به حیرت اندازد.
پس ای ملت بیدار شوید و با این جوانان که به خاطر دین و شما ملت ، جان خود را فدا می کنند، همکاری کنید
به امید پیروزی حق بر باطل


0 نظرات: