اطلاعیه جدید جنبش مقاومت مردمی جندالله

بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی (جندالله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که پس از عملیات افتخار آفرین شهید اعظم در جلسه روز پاسدار و هلاکت دهها پاسدار؛ بسیجیان مزدور و زابلیهای متجاوز به مغازه ها و اماکن تجاری مردم بلوچ و اهلسنت یورش برده و خساراتی وارد نمودند و طبق گزارشهای دریافتی بسیجیان و زابلیهای متجاوز به منازل و خانه های مردم یورش برده اند و بسیاری از جوانان بلوچ را دستگیر کرده اند و این حملات همچنان ادامه دارد.
جنبش مقاومت جندالله ضمن محکوم کردن این حملات بزدلانه علیه مردم عادی و بی دفاع به مزدوران رژیم هشدار می دهد که پاسخ سختی در برابر این تهاجمات صهونیست گونه دریافت خواهند کرد و رزمندگان ایمان و حماسه درس عبرتناکی به مزدوران زابلی رژیم خواهند داد.
همچنین جنبش مقاومت تبلیغات دروغین رژیم مبنی بر هلاکت افراد عادی در عملیات شهید اعظم را به شدت تکذیب می نماید و کسانی که در عملیات دیشب به هلاکت رسیدند همه پاسداران و سپاهیانی که برای روز پاسدار در حسینیه جمع شده بودند و عملیات هم خارج از حسینیه و در برابر حسینیه زاهدان انجام گرفت و در این عملیات پاسدارانی به هلاکت رسیدند که در کشتار مردم بی دفاع بلوچستان دست داشتند.
عملیات " شهید اعظم " نشان داد که رژیم کاملا ضعیف و ناتوان است ، زیرا که این عملیات در قلب شهر زاهدان و در حالی که شهر زاهدان کاملا تحت مراقبت نیروهای امنیتی و نظامی بود انجام گرفت و این عملیات عظیم نهایت ضعف و بیچارگی و زبون حالی وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران را به نمایش گذاشت و ثابت کرد که فرزندان ایمان و حماسه بلوچستان و سلحشوران حسینی در اوج قدرت قرار دارند و براحتی می توانند قلب نیروهای امنیتی و اطلاعاتی را هدف حملات خود قرار دهند.
از سوئی این عملیات عظیم به همه مردم ایران مژده انقلاب و آزادی داد زیرا که رژیم با تبلیغات پوشالین و دروغین چنین وانمود می کرد که مقابله و مبارزه با این رژیم ناممکن است اما فرزندان دلیر سرزمین حماسه ساز بلوچستان با فدا کردن خود به همه مردم ایران ثابت کردند که می توان با این رژیم مبارزه نمود و می توان قلب پاسداران را هدف قرار داد و می توان سپاهیانی که در تهران و اصفهان و شیراز و ....جنایت می کنند را به سزای اعمالشان رساند.
آری سپاهیان دیشب در برابر حسینیه زاهدان تکه پاره شده و به سزای جنایات ننگین خود رسیدند و دیگر سپاهیان بدبخت هم باید از هلاکت دوستان خود درس عبرت بگیرند و بدانند که چنگال پر قدرت جوانان پرقدرت گلوی سپاهیان بدبخت را خواهد فشرد.
جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)

1 نظرات:

ناشناس گفت...

مانور احمقانه و کودکانه شهریاری را ببینید و می داند که با استعفایش موافقت نمی شود ولی آخر ای احمق اینقدر رژیم امکانات و نیرو در اختیار تو گذاشت ولی نتیجه همین که می بینی.
شهریاری با فرزندان بلوچستان در افتادن یعنی همین.
خوب معلوم است که به خفت و خواری افتاده اید و به همه مبارزین و مردم بلوچ این خفت و خواری سردمداران در اختلاف روز افزونشان را به شما تبریک می گوییم و ببینید همین مردم بلوچی که به آنها انواع ستمهای ملی و مذهبی روا داشته اید دامنه اختلافات سردمداران رژیم آخوندی را چگونه مشتعل ساخته اند و به اتکا به پروردگار این آغاز راه است و نبرد در بلوچستان تا حاکمیت مطلق بلوچ بر سرزمین و منابعش پایان نخواهد داشت.
راستی شهریاری اراذلت را در زاهدان کنترل کن زیرا این ندانم کاریهایت باعث ایجاد حرکتهای خود جوش مردمی دیگری نظیر لشکر مالکی خواهد شد و آن وقت است که دیگر اوضاع را برای باند خودت بیشتر تنگ می کنی و می دانی بلوچستان از زابل گرفته تا چابهار خانه بلوچ است و هر کس بهتر از چند و چون خانه اش خبر دارد و به آتش کشیدن بازار زابل و یا خانه مدیر فلان اداره و بانک برای جوانان خود جوش بسیار آسان و سهل است و آن موقع دیگر خیلی دیر است.
حالا این را هشدار فرض می کنی یا کنایه ، خود دانی ولی بازی خطرناکی را داری شروع می کنی و بیشتر خودت ضرر می کنی.
از ما گفتن و از توی بی شعور هر چی خواهی برداشت کردن ولی اربابانت در وزارت اطلاعات هم اینقدر بی شعورند که تو را کرده اند همه کاره و مثلا تو هم ،هم منقل علی خامنه ای پست شیره ای هستی.
ای مردم ایران ببینید چه ارذلی بر شما حکم می رانند! مشت نشانه خروار.
یا شهادت یا سعادت
میر یونس بلوچ