طایفه های مختلف عملیات افتخار آفرین شهید اعظم را تبریک گفتند

طایفه اسماعیل زهی
سران و بزرگان طایفه اسماعیل زهی (شه بخش) در تماس با خبرنگار تفتان عملیات استشهادی شهید اعظم در جمع سپاهیان و پاسداران را در برابر حسینیه اشغالگران در شهر زاهدان پایتخت بلوچستان را به روح شهید اعظم امیر عبدالمالک ریگی و رهبر جدید جنبش حاج محمد ظاهر بلوچ تبریک گفتند.
حاجی خدابخش شه بخش و حاجی درا شه بخش و حاجی اسماعیل شه بخش و حاجی نعمت الله شه بخش از بزرگان و معتمدان طایفه اسماعیل زهی (شه بخش) این عملیات افتخار آفرین را به ملت مظلوم بلوچ تبریک گفتند و در پیامهای جداگانه حمایت خود را از مبارزات اعلام نمودند و باری دیگر با رهبر مجاهدان حاجی محمد ظاهر تجدید عهد و پیمان نموده و اعلام کردند که تا آخرین قطره خون در برابر متجاوزان و جنایتکاران خواهند ایستاد.
این بزرگان طایفه اسماعیل زهی طی پیامهای جداگانه از متجاوزان و اشغالگرانی که همچون صهیونیستهای اشغالگر به جان ملت مظلوم بلوچ افتاده اند خواستند که بلوچستان را ترک کنند در غیر این صورت منتظر حملات جوانان دلیر و شجاع بلوچستان باشند و باید اشغالگران سرزمین بلوچستان را ترک کنند
طایفه ناروئی
حاجی احمد ناروئی و حاجی خداداد ناروئی در تماس تلفنی با خبرنگار تفتان حمایت خود از عملیات شهید اعظم در برابر حسینیه اشغالگران در شهر زاهدان را اعلام نمودند.
این بزرگان با ضمن تبریک این عملیات بزرگ و افتخار آفرین به روح شهدای بلوچستان خصوصا روح بزرگ شهید اعظم امیر عبدالمالک آمادگی خود را برای هر عملیاتی اعلام نمودند.
بزرگان طایفه ناروئی در گفتگو با خبرنگار تفتان اظهارات عده ای خائن وطن فروش را علیه مبارزات به شدت محکوم نمودند و حمایت همه جانبه خود را از جنبش و مبارزات اعلام نمودند.
طایفه عزیزی
بسم الرب الشهداو صدیقین
با سلام و درود بر مجاهدان ره حق بدینوسیله ما گروهی از جوانان طایفه ی عزیزی خوشنودی خود را از عملیات ظفر مندانه شهید اعظم که به هلاکت تعداد زیادی از پاسداران خونخواررژیم ملعون انجامید اعلام می نمائیم و این عملیات غرورآفرین را به تمامی اعضای جندالله و به خصوص به رهبر شجاعش حاج محمد ظاهر بلوچ تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.
اجرکم عندالله
طایفه شهنوازی(یارمحمدزهی)
گروهی از جوانان طایفه عزیزی مکران اشغالی
تفتان جمعی از جوانان طایفه شهنوازی(یارمحمدزهی) با ارسال پیامی سرور و خوشحالی خود را از عملیات افتخار آفرین شهید اعظم اعلام نموده و این عملیات استشهادی را به ملت ستمدیده بلوچ و جامعه اهلسنت ایران تبریک گفتند.
جوانان طایفه یارمحمدزهی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم پلید ولایت سفیه از مزدوران این رژیم خونخوار خواستند که بلوچستان را ترک کنند ورنه هدف حملات بیشتر جوانان کفن پوش قرار خواهند گرفت.
در پیام این جوانان آمده است که ما با رهبر جنبش مقاومت محمد ظاهر بلوچ بیعت کرده و اعلام می داریم که جوانان طایفه یارمحمدزهی همیشه در کنار مبارزان خواهند ماند.
طایفه شیرانی
با سلام و درود فراوان بخدمت امیر حاجی ظاهر بلوچ و همگی مبارزان راه حق ما جمعی از جوانان طایفه شیرانی از نیکشهر و توابع ضمن تبریک برای این عملیات پیروزمندانه ،اعلام آمادگی میکنیم که در هر مکان و زمان آماده هستیم بر ضد این ظالمان عملیات انجام بدهیم و برای ما شما افتخار هستید.
برادران شما
جمعی از جوانان طایفه شیرانی از نیکشهر و توابع در بلوچستان غربی .

0 نظرات: