اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله ،دو عملیات استشهادی در جمع پاسداران در روز پاسدار

بسم الله الرحمن الرحیم
الله اکبر، الله اکبر، الله اکبر
و لله العزة و لرسوله و للمومنین
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که امشب دو تن از فرزندان ایمان و حماسه در عملیاتی بی نظیر در قلب سپاهیان و پاسداران که در حسینیه زاهدان مشغول برگزاری همایش روز پاسدار بودند بیش از صد تن از پاسدارن و سپاهیان حزب الشیطان را به درک اسفل السافلین واصل کردند.
نوجوان عزیز محمد ریگی و مجاهد عبدالباسط ریگی این عملیات عظیم را به اجرا گذاشتند و یزیدیان زمان را به سزای اعمال جنایتکارانه و ننگینشان رساندند.
در این عملیات در مرحله اول مجاهد بزرگوار عبدالباسط ریگی خود را به میان پاسداران در همایش روز پاسدار رسانده و با انفجار خود دهها تن را به هلاکت رساند و پس از آن که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و نظامی منطقه را به محاصره خود درآورده بودند شهید عزیز محمد ریگی خود را به میان جمع نیروهای امنیتی و نظامی رسانده و با انفجار خود دهها تن دیگر را به درک واصل نمود.
این عملیات پاسخی است به جنایات بی وقفه رژیم در بلوچستان که فکر می کرد با دستگیری و شهادت رهبر شهید امیر عبدالمالک مبارزه به پایان رسیده است اما دو جوان شهید با فدا کردن خود رویای دژخیمان و طاغوتیان را به خاک مالیدند و با شهید کردن خود ثابت کردند که این مبارزه و جهاد را نهایتی جز شکست و رسوائی متجاوزان و جنایتکاران نیست و نخواهد بود.
فرزندان ایمان با پروردگار خود عهد بسته اند که تا آخرین قطره خون به جهاد و مبارزه ادامه دهند و عرصه را برای متجاوزان و جنایتکارن تنگ کنند تا سرزمین بلوچستان را ترک کنند و مردم مسلمان بلوچ خود بتوانند بر سرنوشت خود حاکم شوند.
یا زندگی با عزت یا مرگ با شرف
جنبش مقاومت جندالله


2 نظرات:

ناشناس گفت...

الله اکبر
الله اکبر
الله اکبر

ناشناس گفت...

شهادت این دلاوران مومن و سرمچار را به خانواده ان عزیزان ، روح پرفتوح شهید امیر حاج عبدالمالک ،امیر حاج محمد ظاهر بلوچ ،مبارزان و همه ملت غیور بلوچ تبریک عرض می کنم و از پروردگار متعال علو درجات برای این شهدای قهرمان استدعا دارم.
یا شهادت یا سعادت
میریونس بلوچ