ای شیعیان باز گردید به اسلام

باید به اسلام بازگشت؛ اسلام به معنای حقیقی اش که عبارت است از: یکتا پرستانه تسلیم الله شدن و مطیعانه منقاد اوامرش شدن و بیزاری از شرک و اهل شرک و تحکیم شریعت الله در زمین و اخلاص عمل برای او.
اینست اساس توحید و بدون آن زندگی معنایی ندارد:{ ‏ وَمَا خَلَقْتُ الْجِنَّ وَالْإِنسَ إِلَّا لِيَعْبُدُونِ ‏:‏ من جنها و انسانها را جز براي پرستش خود نيافريده‌ام . ذاریات/56} یعنی مرا موحدانه بپرستند. و توحید اصل دین و اساس آن می باشد و آن حقی است که باید اهل حق در قیام به حقوقش و مواجهه مجتمعات بوسیله آن،هیچ کوتاهی نورزند و آن نظام هستی و رسالت مسلمین برای تمام امتها وملتها می باشد……..
الله تعالی می فرماید:{ وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِي كُلِّ أُمَّةٍ رَّسُولاً أَنِ اعْبُدُواْ اللّهَ وَاجْتَنِبُواْ الطَّاغُوتَ: ما به ميان هر ملّتي پيغمبري را فرستاده‌ايم ( و محتواي دعوت همه پيغمبران اين بوده است ) كه خدا را بپرستيد و از طاغوت دوري كنيد . نحل/36}.
وحقیقت عبودیت و بندگی الله واحد و قهار عبادت است از ؛اختصاص دادن او به جمیع انواع عبادت و پرستش ، و میل وکشش به سوی او و ترس از او، ومحبت با او و امید به او و انقیاد تام برای او.
و هرکس که مدعی ایمان به الله و توحید و محبت و ترس و امید او باشد ولی تسلیم اوامر الله و اوامر رسولش صلی الله علیه وسلم نباشد و به غیر شریعت الله تحاکم کند و با دشمنان الله موالات نماید،در ادعای خویش با الله صادق نبوده است بلکه متبع شیطان و مطیع او است.الله تعالی می فرماید:{ قُلْ إِن كُنتُمْ تُحِبُّونَ اللّهَ فَاتَّبِعُونِي يُحْبِبْكُمُ اللّهُ:‏ بگو : اگر خدا را دوست مي‌داريد ، از من پيروي كنيد تا خدا شما را دوست بدارد.آل عمران/31}
پس باز گرد به اسلام

0 نظرات: