نظراتی از نظرات شما عزیزان


شهیدان زنده اندومخصوصا شهیدان راه آزادیه وطن از زیر ظلم و ستم و وهشیگری رژیمهای اشغالگرامیدوارم که کرد ها هم در کردستان ....،چرا که رژیم تررویستی سفوی ساختگی به هر جنایتی بر علیه مردم کرد سنی انجام میدهد کردها در کردستان،،بلوچ‌ها در بلوچستان ترکمنها در ترکمنسهراو جنوبیهای سنی در لار بندر عباس هرمزگان شیراز و کرمان و حتی در آینده تهران و شهر های بزرگ باور کنید این رژیم کاملاً ..خواهد شدمن به عنوان یک جوان داغدیده کرد که ۱۳ تااز فامیلم به دست این اشغالگران شهید شدند،،امروز خیلی‌ خوشحال شدم
اکو روژ هلا تی از ارومیه
.........................................................
زنده باد جندالله
زنده باد مجاهد
زنده باد كسى كه براى شرفش از جانش ميكذرد.
مكر فاجعه دردناك و تأسفبار به شهادت رسيدن سه جوان18ساله بلوج سنّى در شهرستان بلوج نشين "بندرجاسك" در 300كيلومترى غرب جابهار در سحركاه 19رمضان سال جارى همزمان با ضربت خوردن حضرت على(رض) بنامهاى: شهيد ميرحاتم نوشيروانى بلوج و شهيدسيدمحمودقتالى بلوج و شهيدفرهاد رئيسى بلوج بدست خونخواران جلّاد رزيم غاصب آخوندى و سربازان كمنام خامنه اى ملعون جاى محكوم كردن نداشت و مكر آن حادثه براى بلوجها و ملت باشرف بلوجستان دردناك نبود!!!؟؟؟؟
بيام من به تمام مزدوران رزيم غاصب آخوندى اين است كه بلوج كرجه درمناطق مختلف و دور ازهم زندكى ميكنند ولى در حفظ ارزشهاى بلوج و بلوجستان يكى شده و دمار از روزكار غاصبان صفوى درخواهند آورد.
"انشاءالله تعالى"
منصور تاج فيروزه از بندرجاسك
....................................................
اين خود كشى نيست
اين جهاده در مقابل مشركان ايشان با فدا كردن جانشان جان عده اى از مشركان و مزدوران حكومتى را كرفتند
البته اين نظر شخصى منه ديكه جيزى نميدونم
Osman
.................................................
خدمت تمام مردم داغدیده اهل سنت ایران و مردم بلوچستان این عملیات
افتخارآمیز را تبریک می گویم
و به امیر حاج محمدظاهر و تمام مجاهدان می توانم بگویم جزاکم الله خیر
امین نارویی از زاهدان
..............................................
از هر زاويه كه نگاه مي كنئ باز هم مسبب همه اينها حكوت ديكتاتوري اخوندي است
احمد از تهران
............................................
بنده امروز باخانواده ام درچابهار تماس گرفتم خانواده ام خبر دادند که مامورین نظامی پس از انفجارها هربلوچی را که میدیدند به او شلیک میکردند. حدود 12 تا 13 نفر بلوچ که بیشترشان نوجوان بوده اند بر اثر اصابت گلوله نظامیان ولایت سفیه شهید ومجروح شده اند که یکی از زخمیها همسایه مان هست وبنده خودم او را میشناسم.
لطفا این خبررازودترمنتشر کنید
علی از بحرین
........................................
دوشوكي يك مزدور خائن پست است كه اخيرا با نام ابراهيم حسين بر هم مطلب مي نوشت و فكر مي كرد كسي نمي داند در حاليكه طايفه عزيز حسين بر اصلا شخصي با نام ابراهيم حسين بر ندارند و پس از تحقيق معلوم شد كه اين همين دوشوكي است كه اين مطالب را مي نويسد تا طايفه حسين بر را بدنام كند و از سوئي به دكتر عزيز غلام رضا حسين بر لطمه زند در حاليكه دكتر غلام رضا حسين بر يك شخصيت بزرگوار و با بينش سياسي است كه هيچ يكي از دوشوكي ها به وي نمي رسند.
خالد از زاهدان
......................................
عزاي حسيني را تبديل به عزاي الهي ها كردن من كه دلم خنك شد هر چي از اين طرفداران چماقدار كمتر بشه. بهتره مرگ بر رژيم نجس دیکتاتوری ایران
میلاد از کانادا

0 نظرات: