(خوشا به سعادتان)

Image and video hosting by TinyPic

اطلاعيه جديد جنبش مقاومت مردمي ايران(جندالله)پيرامون ادعاهاي دروغين رسانه هاي رژيم

به نام خدا
بدينوسيله جنبش مقاومت مردمي ايران اخبار منتشر شده در رسانه هاي رژيم مبني بر دستگيري رهبر جنبش مقاومت حاج محمد ظاهر بلوچ و همچنين ادعاي دستگيري سخنگوي جنبش مقاومت عبدالرئوف ريگي را تكذيب مي نمايد و اعلام مي دارد كه اين دو بزرگوار در صحت و سلامت و در پايگاههاي جنبش در كوههاي بلوچستان به سر مي برند و هيچ آسيبي به آنها نرسيده است و هرگز در خاك پاكستان نيستند كه آنجا دستگير شوند.
رسانه هاي رژيم جهت سرپوش نهادن بر ضعف و شكست رژيم و ايجاد تشويش و نگراني در مردم بلوچ و اهلسنت و تشخيص دادن موقعيت مبارزين به چنين دروغهائي متوسل مي شوند كه جز رسوائي براي رسانه هاي دروغپرداز رژيم سودي ديگر در بر ندارند و چهره دروغين نظام دجال صفت را بيش از پيش به نمايش مي گذارد.
گزارشها از بلوچستان حكايت از نگراني عميق مردم از پخش چنين اخبار دروغي مي باشد كه جنبش از مردم مي خواهد كه ماهيت دروغپرداز رژيم را بهتر درك كنند و فريب دروغهاي رژيم را نخورند و براي فرزندان خود در ميدان نبرد دعا كنند.
جنبش مقاومت مردمي ايران (جندالله)

شایعات رژیم آخوندی


رژیم آخوندی باز به حیله دیگر رجوع کرده و می خواهد ضعف خود را پنهان کند و مردم داغ دیده اهل سنت را پریشان کند و بتواند سر نخ هایی بدست آورد ولی غافل از اینکه مردم ما آگاه شده اند و دیگر فریب نمی خورد.
رژیم آخوندی شایعی مبنی بر این که دولت پاکستان، سخنگوی جنبش ،مولوی عبدالرئوف بلوچ را دستگیر کرده را در خبر گزاری رسمی ایرنا پخش کرده و به نوعی می خواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد.
بله رژیم آخوندی که توان مبارزه و توان تامین امنیت کشوری که بزور تصاحب کرده را ندارد به کشورهای همسایه روی می آورد و خود این را خوب می داند که تمام مجاهدین در کوههای بلوچستان هستند ، اما توان رویارویی با آنها را ندارد از این رو برای اینکه دل گرمی به افراطیان رافضی بدهد ادعا می کند آنها در پاکستان و افغانستان هستند.
و ما این شایعات را بشدت تکذیب می کنیم و جای هیچ نگرانی نیست. و از ملت مظلوم ایران می خواهیم که صبر پیشه کنند که خداوند پوزه سفاکان وجباران را به خاک می مالدو آنها را ذلیل می کند.
به امید الله پیروزی نزدیک است
الله اکبر وللحمد زنده باد جندالله
یاشریعت یاشهادت
مدیریت وبلاگ دوستدار شهدای جندالله

تعجب نكنید...این عاشورا است

تعجب نكنید...این عاشورا است


فرق بین حیوانات و شیعیان رافضی

خودتان ببینید و قضاوت کنید
و نظر دهید

شهید در حقیقت زنده است وهیچ وقت نمی میرد


دروغ های شاخدار ملایان رافضی درباره زنده شدن مرده

نویسنده:
محمد باقر سجــــودی
یک ترفند علمای شیعه برای گمراه کردن ملت این است که دروغ های شاخدار میگویند، این سلسله از قدیم در این قوم رواج دارد. این دو نمونه را ببینید: به گزارش «تابناک»، فرزند علامه جعفری تعریف می کند: سه ساعت پیش از فوت، استاد اشاره به معنای درخواستی میكند، اما به علت از دست رفتن قدرت تكّلم استاد ـ كه پس از سكته‌ مغزی بر استاد عارض شده بود ـ
فرزند متوجه درخواست پدر نمی‌شود... . سرانجام پس از نزدیک یك ساعت، غلامرضا جعفری منظور پدر را درمی یابد. داخل كیف شخصی استاد بزرگوار علامه جعفری پلاكی بود كه اسماء خداوند و نام ائمه‌ روی آن حك شده بود. پیرامون آن پلاك را پارچه‌ سبزی فراگرفته بود كه چند ماه پیش یكی از دوستان استاد، آن را در كربلا ضمن تبرك نمودن به ضریح امام حسین به ایشان تقدیم كرده بود؛ مقصود استاد در آن لحظه‌، عبور از پل دنیا به آخرت، همین پارچه‌ سبز بود.
دكتر غلامرضا جعفری به سرعت رهسپار محلی می‌شود كه كیف حضرت استاد در آنجا بود. زمان رفت و برگشت. یك ساعت به طول می‌انجامد و... .
هنگام ورود به اتاق استاد در بیمارستان، پرستار خبر فوت ایشان را می‌دهد. دكتر جعفری بی‌تاب و متأثر از اینكه بموقع نتوانسته است درخواست استاد را اجابت كند، وارد اتاق می‌شود. جسد علامه بر روی تخت بود و پارچه‌ سفیدی آن را پوشانده بود... او با چشمانی اشكبار، پارچه‌ سبز را به صورت استاد گذاشته و ناگهان... استاد چشمان خود را برای لحظاتی اندك باز نموده و پس از لبخندی پرمعنا، چشمانش را می‌بندد.
نظر اهل سنت:
دروغ این داستان در این است که این پارچه که بر صورت علامه انداخته شد قاعدتا باید چشم و دهانش را میپوشاند!! مگر از چشم تا دهان چقدر فاصله است؟ یک دماغ فقط بین آندو قرار دارد! پس این پارچه؛آی دروغگو ها!!؛ هم چشم را پوشانده بود هم دهان را.... یا حداقل چشم را.... یا دست کم دهان را.... فقط که به قامت بینی علامه نبوده ؟!!!
پس شما نمیتوانستید شاهد باز شدن چشم و خندیدن استادتان باشید اما چه کنم که دروغگو کم حافظه است پس بشتابید
اصل مقاله در اینجاست:http://www.tabnak.ir/fa/news/136503
اما حقیقت این است که چون شیعه، برای اثبات قدرت خارق العاده حضرت حسین هیچ سند روشنی ندارد این دروغ ها را میسازد!
و زندگانی حضرت حسین نشان میدهد که او یک انسان عادی بوده که فریب شیعه های کوفه را خورده، تا آنقدر فریب خورد که زن و بچه ها را هم به همراه برد در حالیکه هیچ انسان دوراندیشی زن و بچه را با خود به جای خطر نبرد( پس از خطر خبر نداشته اند)
یادم میاید که یک روز تلفن زنگ زد و یکی از بستگانم از من کمک خواست که فلان مزاحم باز آمده و از من باج میخواهد، من که قبلا از مشکل او خبر داشتم ، گفتم الان میایم، و چون میدانستم ساعاتی عادی پیش رو ندارم، با آنکه غیب نمیدانستم با آنکه امام و امام زاده هم نبودم فقط با ارزیابی موقعیت، باز محتویات جیبم را پیش دوستی به امانت گذاشتم، دوستم گفت چه خبر است؟ گفتم شاید دعوایی پیش رو باشد! گفتم منهم میایم!! و او هم چیزهای قیمتی را از خود دور کرد و به شخص سومی سپردیم و به جای واقعه رفتیم و مزاحم با دیدن ما فرار کرد و دعوای رخ نداد.
حالا سوال اینجاست که حضرت حسین که تا این حد از وقایع پیش رو (که برای خودش مهم بود) بیخبر مانده بود، آنقدر بی خبر که حتی آب کافی همراه خود به صحرا نبرد عوضش بچه شش ماهه را به میدان جنگ برد!! حالا چگونه ممکن است چنین شخصی بعد از مرگ یک پارچه (مید این چاینا!!) به سنگ قبرش بخورد و این پارچه معجزه کند و برود پیش استاد سبحانی و برای لحظاتی او را زنده کند و بخنداند؟!!!!
یعنی سنگ قبر حسین به اندازه دم عیسی قدرت دارد ولی قرآن نام سنگ قبرش را ذکر نمیکند! سنگ قبر را چه میکنی که نام خودش را هم قرآن بیاد ندارد و ضبط نکرده و قرآن فقط دم عیسی را ذکر کرده و از قدرت عظیم قبر حسین غافل بود!!!
حالا این داستان دوم را ببینید:
شیعه میگوید:
هنگامی که شاه اسماعیل صفوی به کربلا مشرف شد نخست به زیارت سالار شهیدان رفت و آنگاه حضرت ابوالفضل علیه السلام و دیگر شهدای کربلا علیهم السلام را زیارت نمود. اما به زیارت حر، آن آزاده روزگار که قبرش با قبر سالارش فاصله دارد، نرفت.
پرسیدند: « چرا؟»
استدلال کرد که اگر توبه او پذیرفته شده بود از سالارش حسین علیه السلام دور نمی ماند.
توضیح دادند که: « شاها ! از آنجایی که او در سپاه یزید فرمانده لشکر بود و آشنایانی داشت پس از شهادت در راه حق و در یاری حسین علیه السلام بستگانش بدن او را با تلاش و با اصرار بسیار از میدان جنگ خارج ساختند ودر اینجا به خاک سپردند»
شاه گفت: « من می روم با این شرط که دستور دهم قبر او را بشکافند و درون قبر را بنگرم اگر شهید باشد نپوسیده است و برای او مقبره می سازم. در غیر این صورت دستور تخریب قبرش را صادر خواهم کرد».
پس از این تصمیم به همراه گروهی از علما، سران ارتش و ارکان دولت خویش، کنار قبر حر آمدند و دستور نبش قبر را صادر کرد.
هنگامی که قبر گشوده شد شگفت زده شدند چرا که دیدند پیکر به خون آغشته آن آزاده قهرمان پس از گذشت بیش از یک هزار سال صحیح و سالم است. زخمهای بی شمار گویی تازه وارد آمده و دستمالی نیز که سالارش حسین علیه السلام بر فرق او بسته و مدال بزرگی است بر پیشانی دارد.
شاه اسماعیل گفت: « این دستمال از امام حسین علیه السلام است و برای ما مایه برکت و پیروزی بر دشمنان و مایه شفای بیماران. به همین جهت با دست خویش آن را باز کرد و دستمال دیگری بست اما به مجرد باز کردن آن دستمال، خون جاری شد و هرگونه کوشش برای متوقف ساختن آن بی حاصل ماند.
به ناچار شاه همان دستمال را بر سر حر بست و گوشه ای از آن را به عنوان تبرک برداشت و خون هم متوقف شد. به همین جهت دستور داد برای او مقبره ساختند و مردم را به زیارت ایشان فراخواند.
پاسخ اهل سنت:
این داستان هم دروغ است زیرا شاه اسماعیل بر اساس نظریه پیروانش یک مرشد کامل بود و لشکرش او را به عنوان نیمه خدا میشناختند و پس نیازی به سوال و جواب نداشت و نه کسی زهره این را داشت که به او بگوید چرا به سر قبر حر نمیروی!
نه این ادعا را کسی جرات داشت بگوید که شاه اسماعیل از حقیقت حر بیخبر است!
او همان کسی است که وقتی سگش مرد او را در عبای پیچید که میگفتند آن عبا مال حضرت محمد صلی الله علیه سلم است و کسی به او نگفت چرا؟!! ( یعنی لباس پیامبر را بزعم خودش و پیروانش کفن سگ کرد)
و تنها سفیر عثمانی که در رکاب او بود به یکی از درباریان گفت چرا؟
و درباری گفت او مرشد کامل است هر کاری که کند درست است!!
و شاه اسماعیل که لعنت الله بر او باد، فردایش به لشکرش گفت برای آنسگ مرده عزاداری کنید! (مثل عزاداری برای حسین رضی الله عنه) و مریدان چنین کردند
و حالا این دیوانه میگوید که مریدانش در اوج قدرتش به او گفتند چرا به زیارت قبر حر نمیروی؟!!
بعد یادتان باشد که آل سعود در قرن 18 سنگ و ضریح قبر حسین رضی الله عنه را با خاک یکسان کردند و نشانه های قبر را هم از بین بردند( نبش قبر نکردند) ولی این قدرت عظیم ضریح و سنگ قبر، به آنها آسیبی نرساند و تا حالا هم حاکم با قدرت و با آبرو در مرکز جهان اسلام هستند.
ای دوستان شیعه من!
اعتقاد به قبر پرستی و قبر دوستی و قدرت جادویی برای سنگ قبر قایل شدن، دلیل از قرآن و سنت ندارد، پس در عوض، ملاهای شیعه برای اینکه مردم را به دین خود بکشاند ، داستانهای دروغ میبافند و اصلا خجالت نمیکشند! ولی خداوند بشما عقل داده ما که سنگ پرست نیستیم دین ما دین یکتا پرستی است نه دین سنگ پرستی نه دین حسین پرستی!
میدانم شیعه خواهد گفت این حسین پرستی نیست این حسین دوستی است! آیا این حسین دوستی است که علامه در وقت مرگ عوض آنکه الله را بخواند حسین و پارچه مالیده شده بر قبرش را میخواند.
آیا این حسین دوستی است که گمان کنیم او مرده را زنده میکند؟ او که نه سنگ قبرش مرده را زنده میکند ؟؟؟؟ سنگ قبرش که نه!! پارچه ای که مالیده شده به سنگ قبرش مرده را زنده میکند؟؟؟
این حسین دوستی نیست این نامش پرستش است
من بشما گفتم، دیگر خود دانید!

مسیحیت و شیعهتشریفات خرافی

انالله واناالیه راجعون(ما از الله هستیم و بسوی اوباز می گردیم)

بسم رب الشهداء
(ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون)
کسانی را که در راه الله(جل جلاله)کشته شده اند مرده مپنداریدبلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند.
باز رژیم ولایت سفیه(رافضی) در مقابل پیروزی فرزندان غیور بلوچستان دست به اعدام های دسته جمعی زندانیانی که بدون وهیچ کار نکرده ای ماه ها و سالها از عمرشان را در سیاچال های رژیم آخوندی گذرانده بودند،می زند.
جرم آنها فقط اهل سنت بودن وخویشاوندی با مبارزین و هواداری ازحق بود که اینگونه جانشان را به محبوب تقدیم کرده اند.
رژیم فکر می کند که با این اعدام ها ملت مظلوم وستم دیده بلوچ که مبارزه را تنها گزینه در برابر سفاکان زمان وتنها راهی که این ملت را به سر بلندی وعزت وسرافرازی می رساند،می د اند
بترساند ودر اراده وعزم آهنین آنان تزلزل ایجاد کند.
غافل از اینکه ملتی که مرگ در راه الله را برای خود افتخار می داند هیچ وقت از اعدام نمی ترسد،ملتی که جوانانش برخودشان بمب می بندند و به پیشواز مرگ می روند، فنا شدن در راه حق برایشان آسان است، پس این ملت چگونه تسلیم می شود.
ما نه تنها از شهادت برادرانمان غمگین نیستیم بلکه خوشحالیم
واین را می دانیم که هیچ انقلابی بدون خون به نتیجه نمی رسد
وهیچ توفیقی بدون تلاش وکوشش بدست نمی آید و می دانیم که هیچ وقت این خون ها ضایع نمی شوند وباعث اگاهی بیشتر مردم از حق و حقیقت می شود.
و در آخر به اشغالگران رافضی واربابان صفوی شان در تهران هشدار می دهیم که دست از این جنایات بردارند وهر چه زودتر به ظلم واشغال واستثمار پایان دهند و سرزمین اهل سنت را به صاحبان اصلی آن واگذار کنند تا این ملت درباره آینده اش خودش تصمیم بگیرد و گرنه همان طور که در عملیات استشهادی چابهار و عملیات های قبلی شما رابه سزای اعمال ننگینتان رساندیم این بار شدیدترو وسیع از قبل با شما بر خورد خواهد شد(انشاالله)
و این مبارزه ودفاع ادامه خواهد داشت تا روزی که تمامی مناطق پاک ومقدس اهل سنت از وجود ناپاک وخبیث افراطیان خالی شود ومنتظر جواب این عمل زد بشری یتان باشید تا فرزندان مومن وموحد این سرزمین با عملیات انتقام 3 شما و اربابانتان را برای همیشه خاموش و از صحنه خارج کنند.(انشاالله)
الله اکبر
یاشریعت یاشهادت


اطلاعيه جديد جنبش مقاومت مردمي ايران ، اعدام جوانان بي گناه را محكوم مي كنيم

بسم الله الرحمن الرحيم
بدينوسيله جنبش مقاومت مردمي ايران (جندالله) اعدام 11 جوان بي گناه بلوچ را كه جز قرابت و نزديكي فاميلي با برخي مبارزان جنبش هيچ جرمي مرتكب نشده بودند را به شدت محكوم نموده و اين رفتار وحشيانه و ضد بشري و غير انساني رژيم و مزدوران زابلي اش را نشانه واماندگي و بيچارگي و ذلت و زبوني و شكست دشمنان ملت مسلمان بلوچ مي داند.
جنبش مقاومت همانگونه كه هشدار داده بود به اين جنايت ننگين و وحشيانه رژيم به سختي و شدت كامل پاسخ خواهد داد و انتقام سختي از رژيم و مزدورانش خواهد گرفت و رژيم خوب بداند كه هر اعدامي با يك عمليات استشهادي پاسخ داده خواهد شد كه در هر عمليات استشهادي صدها بيگانه متجاوز هلاك خواهند شد.
جنبش مقاومت شهادت اين عزيزان را به مردم مظلوم و ستمديده بلوچ و جامعه اهلسنت ايران و محضر خانواده شهداء تسليت گفته و براي اين عزيزان درجات بلند از درگاه ايزد منان آرزو مي نمايد.
رژيم جهل و جور تاكنون ملت بلوچ را به خوبي نشناخته است كه با تهديد و اعدام و كشتار مي خواهد اين ملت را از مطالبه حق خود باز دارد كه اين خيال است و جنون و اين ملت مسلمان تاريخي از غيرت و شهامت در برابر متجاوزان و جنايتكاران داشته است و هرگز از نبرد و مبارزه خسته نخواهد شد بلكه اعدامها اين ملت را براي نبرد و جنگ پر عزم تر نموده و راه عزت و آزادي را هموار مي نمايد.
هر اعدامي با خود صدها جوان مي روياند كه براي عزت و آزادي ملت و دينشان ، خود را فدا نمايند و تاريخ چند ساله مبارزه جنبش اين امر را به خوبي ثابت نموده است اما مثل اينكه بيدادگران ولايت فقيه عقل و خرد خود را از دست داده اند.
همين اعدامها و جنايتها و كشتارها سبب شده اند كه امروز جوانان اين خطه بر خود بمب ببندند تا دشمنان خود را نابود كنند و اگر رژيم ذره اي عقل و خرد مي داشت از گذشته درس مي گرفت اما هنگاميكه الله تعالي قصد نابود كردن حكومت و يا قومي را داشته باشد عقل آنها را مي گيرد كه مانند حكومت ايران و قوم زابلي به جنايت و وحشي گري روي بياورند و نزديك است روزي كه بايد اين سرزمين را با ذلت و خواري ترك كنند.
جنبش مقاومت مردمي ايران (جندالله)

زنده باد استشهادی

با سلام
عزت از آن الله ورسولش ومومنان
باری دیگر خداوند لباس عزت وسربلندی را بر مومنان پوشاندولباس ذلت ورسوایی را بردشمنان .
آری فرزندان اسلام وقرآن وصحابه با ایمان رشادت وشجاعت خود را بر علیه کفر وشرک وخرافات به نمایش گذاشتند این پیروزی پر افتخار را بر ملت مسلمان واهل سنت مبارک باد .
اری ما ملت بلوچ از سرحد تا مکران از فراز تفتان تا ساحل دریای بلوچستان این عملیات انتقام 2 را به رهبر فرزانه ومحبوبمان حاج محمد ظاهر بلوچ تبریک گفته واز خداوند منان برای ان دلاور مردان اسلام ارزوی موفقیت وکامیابی را خواهانیم .
روز از هوست پرده بیکاری ماست /// شبها زغمت حجره بیداری ماست .
هجران تو پیرایه غمخواری ماست //// سودای تو سرمایه هوشیاری ماست .
پیرک

یادی از استشهادیون (روحشان شاد)


Image and video hosting by TinyPic

سوالاتی در مورد محرم و عاشورا به همراه جواب


برای خواندن سوالات روی عکس کلیک کنید


سینه زنانی که برای بقایشان از ماه محرم سود برده و میبرند


خميني (ملعون): هر چه داريم از محرم و صفر استرافضیان بدانید

آری دیگر آن روزها گذشت که می خوردید،می خوابیدید
و مردمان مظلوم اهل سنت گرسنه بودند وخواب نداشتند
جوانان اهل سنت بیدار شده اند و با خود عهد کرده اند
که خواب ازچشمان رافضیان بگیرند و دیگر نگذارند
که حق مردم مظلوم اهل سنت را پایمال کنند
دیگر آن روزها به پایان رسید
کم کم بار سفر ببندید(رافضیان) که اینجا حنای شما
بی رنگ شده و برای شما جایی نیست، اینجا فقط جای
محبان محمد(ص) است ،محبان صحابه ،
محبان ازواج مطهره است
و در آخر به رژیم آخوندی هشدار می دهم
قبل از اینکه شما
رافضیان را با خاک و خون یکسان کنیم(به کمک الله)،کاسه کوزه
خود را جمع کنید و مناطق اهل سنت را خالی کنید
و خواهشی از امیرعزیزم حاج محمدظاهر دارم
که مرا هم در لیست استشهادیون داخل کند.
به امید آزادی نزدیک
به امید پیروزی نزدیک
به امید دیدار،امیرجانم عبدالمالک
یاشریعت یاشهادت

استشهادیون جنداللهImage and video hosting by TinyPic

نظراتی از نظرات شما عزیزان


شهیدان زنده اندومخصوصا شهیدان راه آزادیه وطن از زیر ظلم و ستم و وهشیگری رژیمهای اشغالگرامیدوارم که کرد ها هم در کردستان ....،چرا که رژیم تررویستی سفوی ساختگی به هر جنایتی بر علیه مردم کرد سنی انجام میدهد کردها در کردستان،،بلوچ‌ها در بلوچستان ترکمنها در ترکمنسهراو جنوبیهای سنی در لار بندر عباس هرمزگان شیراز و کرمان و حتی در آینده تهران و شهر های بزرگ باور کنید این رژیم کاملاً ..خواهد شدمن به عنوان یک جوان داغدیده کرد که ۱۳ تااز فامیلم به دست این اشغالگران شهید شدند،،امروز خیلی‌ خوشحال شدم
اکو روژ هلا تی از ارومیه
.........................................................
زنده باد جندالله
زنده باد مجاهد
زنده باد كسى كه براى شرفش از جانش ميكذرد.
مكر فاجعه دردناك و تأسفبار به شهادت رسيدن سه جوان18ساله بلوج سنّى در شهرستان بلوج نشين "بندرجاسك" در 300كيلومترى غرب جابهار در سحركاه 19رمضان سال جارى همزمان با ضربت خوردن حضرت على(رض) بنامهاى: شهيد ميرحاتم نوشيروانى بلوج و شهيدسيدمحمودقتالى بلوج و شهيدفرهاد رئيسى بلوج بدست خونخواران جلّاد رزيم غاصب آخوندى و سربازان كمنام خامنه اى ملعون جاى محكوم كردن نداشت و مكر آن حادثه براى بلوجها و ملت باشرف بلوجستان دردناك نبود!!!؟؟؟؟
بيام من به تمام مزدوران رزيم غاصب آخوندى اين است كه بلوج كرجه درمناطق مختلف و دور ازهم زندكى ميكنند ولى در حفظ ارزشهاى بلوج و بلوجستان يكى شده و دمار از روزكار غاصبان صفوى درخواهند آورد.
"انشاءالله تعالى"
منصور تاج فيروزه از بندرجاسك
....................................................
اين خود كشى نيست
اين جهاده در مقابل مشركان ايشان با فدا كردن جانشان جان عده اى از مشركان و مزدوران حكومتى را كرفتند
البته اين نظر شخصى منه ديكه جيزى نميدونم
Osman
.................................................
خدمت تمام مردم داغدیده اهل سنت ایران و مردم بلوچستان این عملیات
افتخارآمیز را تبریک می گویم
و به امیر حاج محمدظاهر و تمام مجاهدان می توانم بگویم جزاکم الله خیر
امین نارویی از زاهدان
..............................................
از هر زاويه كه نگاه مي كنئ باز هم مسبب همه اينها حكوت ديكتاتوري اخوندي است
احمد از تهران
............................................
بنده امروز باخانواده ام درچابهار تماس گرفتم خانواده ام خبر دادند که مامورین نظامی پس از انفجارها هربلوچی را که میدیدند به او شلیک میکردند. حدود 12 تا 13 نفر بلوچ که بیشترشان نوجوان بوده اند بر اثر اصابت گلوله نظامیان ولایت سفیه شهید ومجروح شده اند که یکی از زخمیها همسایه مان هست وبنده خودم او را میشناسم.
لطفا این خبررازودترمنتشر کنید
علی از بحرین
........................................
دوشوكي يك مزدور خائن پست است كه اخيرا با نام ابراهيم حسين بر هم مطلب مي نوشت و فكر مي كرد كسي نمي داند در حاليكه طايفه عزيز حسين بر اصلا شخصي با نام ابراهيم حسين بر ندارند و پس از تحقيق معلوم شد كه اين همين دوشوكي است كه اين مطالب را مي نويسد تا طايفه حسين بر را بدنام كند و از سوئي به دكتر عزيز غلام رضا حسين بر لطمه زند در حاليكه دكتر غلام رضا حسين بر يك شخصيت بزرگوار و با بينش سياسي است كه هيچ يكي از دوشوكي ها به وي نمي رسند.
خالد از زاهدان
......................................
عزاي حسيني را تبديل به عزاي الهي ها كردن من كه دلم خنك شد هر چي از اين طرفداران چماقدار كمتر بشه. بهتره مرگ بر رژيم نجس دیکتاتوری ایران
میلاد از کانادا

تصاویری از شهدای چابهار
پيام رهبر جنبش مقاومت حاج محمد ظاهر بلوچ به مناسبت عمليات استشهادي چابهار

بسم رب الشهداء و المجاهدين
با درود و سلاح بر روان شهداي عظيم راه عزت و آزادي و سرفرازي ملت بلوچ و جامعه اهلسنت ايران و با سلامهاي ويژه بر روح پر فتوح رهبر شهيد انقلاب سرورم و سردارم حاجي عبدالمالك بلوچ (رحمه الله) كه به ما و ملت ما درس عزت و عظمت و شهامت و شهادت و شجاعت و غيرت داد و انقلابي را بنيان نهاد كه تا ابد بر تارك تاريخ بلوچستان و ايران خواهد ماند.
درود مي فرستم بر دو فرزند دلير و شجاع : شهيد عزيز ؛ سيف الرحمان چابهاري و شهيد عزيز حسان خاشي كه به نداي حق لبيك گفته و براي آزاد سازي مردمانشان از يوغ ستمگران و متجاوزان حسين گونه به پيشواز مرگ رفتند تا از مرگ ملتي رو به زوال جلوگيري نمايند و با فدا كردن جان خود عزت و عظمت ، جرات و شهامت ، ايمان و غيرت و دليري و شجاعت مردمان سرزمين مظلوم بلوچستان را به نمايش گذاشتند و مانند حسين به همگان درس دلاورمردي و ايستادگي و مقاومت در برابر دژخيمان و سفاكان زمان دادند.
آن دو شهيد با استقبال جراتمندانه از مرگ ضمن درس مردانگي و شجاعت و سلحشوري و غيرت راه عزت و آزادي را برا مردمان مظلوم و ستمديده خود هموار نمودند تا نسلهاي بعدي خود را از تروريسم و فاشيسم و آپارتايد حاكم رهائي بخشند و عدالت و برابري ، مساوات و عزت را براي مردمان خود به ارمغان آورند.
آن دو شهيد بزرگوار كه يكي 18 سال و ديگري 22 سال عمر داشت با اهداي جان خود به پروردگار و در راه اعتلا و سربلندي ملت خود با فريادي دل انگيز به حاكمان فاشيست و تروريست گفتند كه مي توان كساني را كه سرزمين مردمان را اشغال كرده اند و پرواي جان و مال و عزت مردم را ندارند را همانند خودشان پاسخ داد و شرشان را از سر مردم مظلوم و ستمديده كوتاه نمود و اين دو شهيد با شهادت خود اشك بر گونه كساني آفريدند كه هميشه اشك بر گونه مظلومان آفريده بودند و يا خوشحال و مست از اعدام و ترور و كشتار و غارت و چپاول و استثمار و استعمار و اهانت و تحقير مظلومان ستمديده ديار بلوچستان بودند و اين شهيدان با اهداي خون خود مرهمي بر دلهاي مليونها انسان نهادند كه فرزندانشان در كشتارگاههاي رژيم جهل و جور تكه پاره و اعدام شدند ، مرهمي بر دلهاي مظلوماني نهادند كه در همين چابهار خانه هايشان بر سرشان تخريب و ويران شد، مرهي بر دلهائي نهادند كه مساجدشان توسط متجاوزان اشغالگر با خاك يكسان شد ، مرهم بر دلهائي نهادند كه در قطب تجاري آسيا در كپرها زندگي مي كنند و ثروتشان توسط متجاوزان و بيگانگان به يغما مي رود.

دو شهيد با فدا كردن خود به ستمگران و متجاوزان جنايتكاري كه به هيچ اصل بشري و انساني متعهد نيستند اعلام كردند كه با اعدام و كشتار و جنايت و قتل و شكنجه نمي توان جلوي حركت مردمي جندالله را گرفت زيرا اين حركت و جنبش ريشه در دل مردم دوانده است و به اين سادگي و آساني نمي توان اين حركت ريشه دار كه دلهاي تمامي مردم اهلسنت و بلوچ را درنورديده است و به داخل خانه يكايك ملت راه يافته است تا جائيكه زنان و كودكان دعايشان فقط براي مبارزان است ؛ را از بين برد و از صفحه محو نمود.
من اين عمليات افتخار آفرين را به مردم مظلوم بلوچ و جامعه ستمديده اهلسنت و محضر خانواده شهداي راه عزت و آزادي تبريك گفته و اعلام مي كنم كه صدها فرزند ديگر اين ديار آماده جان فدائي در راه حق و حقيقت هستند و اين نبرد تا رسيدن مردم به عزت و آزاد ادامه خواهد يافت.
من در اين پيام مي خواهم اندكي با كساني كه اين عمليات شهادت طلبانه مظلومان و ستمديدگان را محكوم كردند سخن گويم و به آنها بگويم كه چابهار شهر اهلسنت و مردم بلوچ بوده است و در اين شهر به جز تعداد اندكي غير بومي هيچ غير بومي نبوده است چنانچه سايت پورتال استان جمعيت اين شهر را 220000 نوشته است كه مطلقا آن را مردم بلوچ و اهلسنت تشكيل مي دهند اما طي چند سال اخير موج هجوم نيروهاي نظامي و سپاهي با عنوان تاجر و بازرگان به اين شهر آغاز شده است و هر روز بر اين روند افزوده مي شود تا جائيكه امروز بندر چابهار تبديل به يك شهري تجاري براي سپاه پاسداران شده است و اينجا اصلا غير از نيروهاي نظامي و سپاهي شيعي ديگر وجود ندارد مگر تعداد اندكي كه انگشت شمارند و سپاهيان اين شهر را مركزي برا تجارت و بهره برداري خود قرار داده و تمامي ثروتهاي آن را با سرعت به تاراج مي برند و اهميت اين شهر بر كسي پوشيده نيست و به همين جهت است كه سپاه مانند اختاپوسي بر جان اين شهر و مردمان اين شهر افتاده است و در حال استثمار اين شهر اقتصادي بلوچستان مي باشد.
آري چابهار مركز اقتصادي بلوچستان است كه مي تواند قطب اقتصادي آسيا باشد ، اين بندربه دلیل موقعیت راهبردی، که نزدیک‌ترین راه دسترسی كشورهاي محصور در خشكي مانند افغانستان و تركمنستان و ازبكستان و تاجيكستان و قرقيزستان و.. به آبهاي آزاد مي باشد كه اين وضعيت اهميت و ارزش اين شهر را چند برابر كرده است و از سوئي بندر چابهار از مهمترین چهارراه‌های کریدور شمال-جنوب بازرگانی جهانی است و به گفته مقامات نظامي و سياسي حاكم بر چابهار اين شهر مي تواند قطب اقتصادي جهان شود اما از اين همه مزيت اين شهر هيچ چيز نصيب صاحبان اين سرزمين نشده است و مالكان اين شهر رو به زوال و در حال تبديل شدن به اقليت هستند زيرا كه چابهاري كه 99 و نيم درصد جمعيت اين شهر بلوچ سني بودند كه امروز طبق آمار هاي غير رسمي غير بوميان نظامي و سپاهي تبديل به 30 درصد جمعيت اين شهر شده اند و در صورت تداوم اين روند بايد شاهد زوال كلي مردمان اين شهر باشيم.
اين جمعيت عظيمي كه در مراسم عزاداري تاسوعا شركت كرده است از كجا آمده است و چگونه اين جمعيت هر ساله رو به رشد است ، اين فقط و فقط سياست تغيير بافت جمعيتي منطقه و تسلط بر منابع اقتصادي منطقه توسط سپاه پاسداران مي باشد و هدف حمله همه متجاوزان و بيگانگاني هستند كه جزئي از سياست تغيير بافت جمعيتي هستند و جنبش بارها هشدار داده است كه بلوچستان را ترك كنند خصوصا اعدام رهبر شهيد پايان هر گونه مصالحت و گفتگو با متجاوزان و اشغالگران و پايان سكونت غير بوميان در بلوچستان بود و همان زمان جنبش اين هشدار را داد و به صورت اطلاعيه در بين مردم شهرهاي مختلف بلوچستان پخش نمود.
كساني كه در خارج از بلوچستان و يا خارج از ايران نشسته اند بايد نگاهي به وضعيت فلاكت بار مردم مظلوم و ستمديده بلوچستان بياندازند و تجاهلانه محكوم نكنند ، چگونه است كه محكوم كنندگان تخريب خانه هاي مردم فقير و مستمند چابهار توسط رژيم را محكوم نكردند و چگونه است كه شهرك سازي رژيم براي سپاهيان و پاسداران حتي در روستاهاي اطراف مانند دشتياري و نگور مورد بحث قرار نمي گيرد و اهداي زمين هاي كشاورزي و زارعت دشتياري و زر آباد به مافياي سپاه و غصب زمينهاي مردم محكوم نمي شود و اگر فرزندي از اين ديار پس از تحقير و ظلم و ستم و اخراج از خانه و كاشانه بر خود بمب مي بندد تا مظلوميت خود را به گوش جهانيان برساند محكوم مي شود ، واقعا جاي تاسف است كه برخي چنان ساده قضاوت مي كنند.
بلوچستان در غم است و اندوه كه هزاران فرزند خود را توسط متجاوزان و اشغالگران از دست داده است و بلوچستان با وضعيتي وحشتناك و شرايطي دهشت انگير مواجه است و مردم اين ديار از سرزمين خود در حال بي خانمان شدن هستند و مانند فلسطينيان چاره اي جز نابود كردن همه متجاوزان و اشغالگران ندارند و براي ما چاره اي جز توسل به چنين عملياتهائي نمانده است اگر چه خودمان هم نمي توانيم شهادت عزيزان را تحمل كنيم اما چاره اي جز اين نداريم و اگر اندك موقعيتي براي راهكاري جز اين موجود مي بود دست به اين اقدامات نمي زديم زيرا كه خواهان راحت و آرامش و آزادي براي همگان هستيم اما هنگاميكه مانند گوسفند و وسط خيابانها توسط غير بوميان مسلح كشته مي شويم راهي جز توسل به مبارزه مسلحانه و عمليات استشهادي نداريم.

من مسئول مستقيم همه اين خونريزيها را وزارت اطلاعات و گروه افراطي حاكم بر بلوچستان مي دانم ، گروهي كه حتي حاضر نيست شهر چابهار با اكثريت بلوچ سني توسط خود بلوچها اداره شود و بايد يك غير بلوچ با نام سيد علي باطني ويا شخصي ديگر فرماندار اين شهر باشد تا دل اين گروه افراطي شاد شود.
وزارت اطلاعات مسئول مستقيم كشتار در بلوچستان است و الان سپاه پاسداران قسمت برخورد نظامي را بر عهده گرفته است و من شخصا به وزارت اطلاعات هشدار دادم و در تماس با مسئولان وزارت اطلاعات در تهران گفتم اگر دست به اعدام رهبر مقاومت بزنند وضعيت بلوچستان از دست همه خارج خواهد شد و صدها جوان با من عهد و پيمان مرگ بسته اند كه اگر رهبر مقاومت اعدام شد يك غير بومي در بلوچستان نخواهند گذاشت اما وزارت اطلاعات به اين هشدار توجه ننمود و امروز مسئوليت همه اين عملياتها بر وزارت اطلاعات است كه در اقدامي جنايتكارانه رهبر جنبش را به شهادت رساند و راه گفتگو را مسدود نمود و تنها راه پيش روي غير بوميان خروج از بلوچستان و تحويل دادن بلوچستان به ملت بلوچ مي باشد.

در اين اطلاعيه من از همه جوانان بلوچ مي خواهم كه مسلح شده و آماده نبردي خونين باشند زيرا روز نبرد و مقابله رو در رو با متجاوزان نزديك است و بايد همه جوانان مسلح شده و خود را براي جنگي تمام عيار آماده كنند و همچنين از علما و بزرگان طوايف مي خواهم كه گول وزارت اطلاعات و سپاه را نخورند و طوري نشود كه بين اين دو گروه اختلاف ايجاد شود و سپاه به اهداف خود نائل گردد و بايد بزرگان طوايف جوانان طايفه را مسلح كنند و آنها را براي نبرد و جنگي بزرگ آماده كنند زيرا هر آن ممكن است اين جنگ آغاز گردد و از سوئي باند تبهكار و جنايت پيشه حاكم بر بلوچستان تمام غير بوميان را مسلح نموده است و امكان دارد جنايتكاران با پشتيباني سپاه پاسداران جنگ را آغاز كنند اما ما به هر صورت به دليل دارا بودن مناطق كوهستاني و مرز با دو بلوچستان دست غالب را داريم و به اميد الله پيروز خواهيم شد.
يا زندگي با عزت
يا مرگ با شرف
حاج محمد ظاهر بلوچ
( رهبرجنبش مقاومت مردمي ايران) جندالله

اطلاعيه جديد جنبش پيرامون تيراندازي متجاوزان بعد از عمليات به سوي مردم بلوچ

به نام خدا
بدينوسيله جنبش مقاومت مردمي ايران اعلام مي دارد كه ماموران متجاوز و جنايتكار ولايت جهل و جور پس از عمليات استشهادي چابهار به سوي مردم بلوچ كه در حاشيه مراسم اشغالگران حضور داشتند آتش گشودند كه تعدادي از مردم عادي بلوچ در اين تيراندازي به شهادت رسيدند.
جنبش مقاومت اين عمل جنايتكارانه و وحشيانه سربازان رژيم را به شدت محكوم نموده و اعلام مي دارد كه به اين جنايت و ديگر جنايات رژيم با شدت پاسخ خواهد داد.
پاسداران حاضر در صحنه عمليات كه از پيروزي مبارزان خشمگين شده بودند خشم خود را مانند درندگان بر سر مردم عادي بلوچ خالي كردند و اين جنايتكاران فكر مي كنند كه مردم بلوچ اين جنايت را فراموش مي كنند در صورتيكه چنين نيست و هر اقدام جنايتكارانه متجاوزان براي هميشه در حافظه مردم ثبت خواهد شد و به هر جنايتي پاسخ داده خواهد شد.
جنبش مقاومت از رژيم مي خواهد كه از جنايت دست بردارد و سرزمين بلوچستان را به صاحبانش بازگرداند تا امنيت و آسايش براي همگان فراهم شود و در صورتيكه جوانان و مردم و علماي بلوچستان امنيت نداشته باشند و هدف حمله زابليها و جنايتكار فاشيست قرار گيرد قطعا حملات استشهادي همه ادامه خواهد داشت.
لذا راه عقلاني در پيش روي رژيم ايجاد زمينه امنيت و رشد و پيشرفت براي مردم بلوچ و آن هم بدست خود مردم بلوچ مي باشد و آنگاه خون ريزي و كشتار پايان خواهد يافت در غير اين صورت و در صورت تداوم اعدامها متجاوزان مقيم در منطقه بايد كوچ كنند و بلوچستان هرگز براي آنها امن نخواهد شد.
جنبش در اين اطلاعيه از كشورهائي كه در چابهار سرمايه گذاري كرده اند مي خواهد كه به قراردادهاي خود با رژيم پايان دهند و اگر به قراردادهاي تجاري با رژيمي كه ثروتهاي بلوچستان را به تاراج برده است و مي برد ادامه دهند هدف قرار خواهند گرفت و از بين برده خواهند شد زيرا مالكان اصلي ثروتهاي چابهار ملت بلوچ هستند كه به طور كلي استثمار شده اند و رژيم تهران غاصبي بيش نيست و قرارداهايش براي ملت بلوچ ارزشي ندارد.
جنبش مقاومت مردمي ايران (جندالله)

ابعاد گسترده ي پيروزي جندالله و شكست رژيم در عمليات چابهار

عمليات موفقيت آميز چابهار باري ديگر ثابت كرد كه رژيم جهل و جور ايران بسيار شكننده و آسيب پذير و در عين حال جندالله بسيار قوي و نيرومند است .
رژيم از چندي پيش شديد ترين تدابير امنيتي را در زاهدان به اجرا گزاشته بود تا مراسم هاي عزاداري بدون هيچ مشكلي برگزار شود و به خيال خام خود ، امنيتي صد در صدي را به وجود آورده بود ; اما غافل از اينكه شيرهاي بلوچستان اين بار طعمه اي ديگري را براي تكه پاره كردن در نظر گرفته اند . مسؤلان امنيتي كه اصلا انتظار عمليات در چابهار را نداشتند پس از اجراي موفقيت آميز آن ، چنان مات و مبهوت و شوكه شده بودند كه در مصاحبه هاي خود اصلا نمي دانستند چه مي گويند و حرفهاي خود را تأييد و تكذيب مي كردند و براي كم رنگ جلوه دادن اين عمليات و حفظ آبروي خود اينگونه اذعان مي كردند كه نيروهاي ما عوامل اين عمليات را شناسي كردند و تقريبا مانع آنها شدند . اما اگر نيروهاي امنيتي مانع شدند پس اين همه كشته و زخمي از كجا آمد ؟؟؟
گزارش هاي رسيده از زاهدان هم حاكي از به وجود آمدن ترس شديد در ميان ساكنان شيعه اين شهر پس از عمليات چابهار است . زاهدان كه همه ساله در روز عاشورا شاهد دهها دسته عزاداري بود كه در خيابانها مشغول رقص و آواز بودند امروز ساكت است و اجراي مراسم عزاداري در آن از ترس عمليات استشهادي ممنوع است و نيروهاي رژيم از زمين و هوا در حال گشت زني در اين شهر هستند .
عمليات چابهار مشت محكمي بود بر دهان كساني كه ادعا مي كردند جندالله پس از شهادت امير عبدالمالك ضعيف شده و ديگر توان انجام عمليات را ندارد و در واقع ثابت كرد كه جندالله قدرتمندتر از گذشته و با تاكتيكهايي مرگبار تر وارد ميدان شده است .
ما هم اين پيروزي بزرگ را به جامعه اهل سنت ايران خصوصا ملت مظلوم و رنجديده بلوچستان و همچنين به محضر امير حاجي ظاهر بلوچ رهبر جنبش ونادر ناهوگی فرمانده نظامی جنبش وديگرفرماندهان جنبش و مولوي عبدالرئوف سخنگوي جنبش و تمامي همرزمان مبارزین جنبش جندالله تبريك عرض مي نماييم و از خداوند منان موفقيت و پيروزي بيشتر را برايشان مسألت داريم.
پیام تبریک عمليات موفقيت آميز چابهار از طرف
نظرمحمد بلوچ مدیر خبر گزاری اهوران نیوز
عثمان بلوچ گزارشگر خبرگزاری اهوران نیوز

تصاویری از استشهادیون چابهار(روحشان شاد)
امیر جانم کجایی؟

امیرجانم ، امیرجانم ،امیرجانم
کجایی که ببینی که برادرانت چگونه خواب را بر چشمان رافضیان حرام کرده اند
کجایی که ببینی چگونه این رافضیان را به خاک وخون کشیده اند
کجایی که ببینی عبدالمالک ها چگونه جان شان را در راه عقیده و آرمان به پروردگارشان تقدیم کرده اند
همان راهی که حضرت حسین (رض) و یاران با وفایش جانشان را فدا کردند
و به ما و نسلهای آینده درس عزت و سر بلندی را آموخته اند
که ما امت محمد هیچ وقت ذلت را نپذیریم و در برابر طاغوتیان زمان هیچ وقت خاموش ننشینیم
و امیر جانم ما بهت قول می دهیم که تا خون در رگ های ما جاری است راهت را با
تمام وجود ادامه خواهیم داد و با حاج محمدظاهر تجدید بیعت می کنیم
که در این راه هیچ کوتاهی نکنیم و با عزمی استوارتر از گذشته وظیفه شرعی مان را انجام دهیم
الله اکبر وللحمد
زنده باد جندالله
یاشریعت یاشهادت


اينجا سرزمين بلوچستان است

اینجا سرزمین بلوچستان است ،بلی اشتباه نکنید ، سرزمین غیرت ، حماسه و ایمان ، سرزمین مردمان ساده و رشید ، سرزمین کسانی است که اجدادشان با هیچ قیمت تا به امروز نگذاشته اند آبی خوش از گلوی متجاوزان به پایین رود و بتوانند به تاراج و جنایت براحتی ادامه دهند.
توپ ،تانک و مسلسل اثر ندارد و دهها نه که صدها خائن نامرد و بزدل و به اصطلاح سیاسی هم در کنار این مترسکان شیاد متجاوز باشند فایده ای ندارد و حاشا و کلا که خامنه ای بتواند تاریخ را از تکرار باز دارد و بیایند دستگیر کنند ، تطمیع کنند ، تیرباران و بمباران و اعدام و استثمار و تاراج کنند اما بلی اما نمی توانند وجبی از اراده همین مردم ساده در بازپس گیری سرزمینشان از دست متجاوز و بیگانه کم کنند و همین مردم بلی همین مردم با همین سادگی و بی آلایشی خود ،آنچنان ضرباتی مهلک بر وجود نامیمون خامنه ای و مزدورانش وارد خواهند کرد تا با خفت و خواری به دست پای همین مردم بلی همین مردم افتاده و فراری را بر قراری ترجیح دهند و این نه غلویست و نه احساس بلکه تکرار تاریخ است ، تکرار مکرر تاریخ که ظالم با هر نامی از نمرود و چنیگز مغول گرفته تا هیتلر و استالین را به گورستان خود برده است .
بلوچستان از جیرفت و زابل تا جاسک و میناب و دشتیاری آزاد خواهد شد و فقط بلی فقط این فرزندان همین دیار غیرت ،حماسه و ایمان خواهند بود که خود سرزمینشان را با اراده خود ، فقط اراده خود اداره خواهند کرد .
بلوچ

اطلاعيه و تكذيب ادعاي دروغين وزارت اطلاعات مبني بر دستگيري اعضاي جنبش مقاومت

به نام خدا
بدينوسيله جنبش مقاومت مردمي ايران ادعاي وزارت اطلاعات مبني بر دستگيري يكي از اعضاي جنبش را هنگام خروج از مرز به شدت تكذيب مي كند و اعلام مي دارد كه هيچ فردي وابسته به عمليات انتقام 2 دستگير نشده است و وزارت اطلاعات كه در ايجاد امنيت براي مزدورانش ناكام شده است و با عمليات امروز رسواي خلايق شده است به دروغ روي آورده است تا شكست امنيتي و اطلاعات خود را مخفي نگه دارد.
و از سوئي وزارت اطلاعات قصد دارد افراد بي گناهي را دستگير كرده و پس از شكنجه وادار به اعتراف به جرم هاي ناكردني كند و پس از آن عده اي جوان بي گناه را اعدام كند كه همينجا به وزارت اطلاعات هشدار مي دهيم كه هر اعدامي با شديدترين عمليات استشهادي پاسخ داده خواهد شد و مسئوليتهاي خونريزي هاي جاري بر عهده وزارت اطلاعات است زيرا جنبش در زمان دستگيري رهبر جنبش امير بزرگ عبدالمالك ره اعلام كرد كه اعدام وي وضعيت را در بلوچستان بحراني خواهد كرد و عرصه براي بيگانگان تنگ خواهد شد اما وزارت اطلاعات با حماقت تمام اقدام به اعدام نمود و اين عملياتها هم پاسخ به اين اعدام و ديگر اعدامهاست كه وزارت اطلاعات مخفيانه در زندانهاي به اجرا در آورده است و فقط در يك هفته 40 جوان بلوچ بدون هيچ جرمي در زندانهاي رژيم حكم اعدام دريافت كردند و باز جنبش هشدار داد اما وزارت اطلاعات توجه ننمود و امروز باز هشدار مي دهيم كه دست از جنايت و اعدام برداشته و سرزمين بلوچستان را مالكان اصلي برگردانند تا امنيت و آرامش حاكم شود در غير اين صورت و در صورت تكرار جنايت و اعدام عملياتهاي دفاعي استشهادي ادامه خواهد يافت.
جنبش مقاومت مردمي ايران (جندالله)


آمار هلاك شدگان عمليات افتخار آفرين چابهار

به گزارش آ‍ژانس خبري تفتان منابع محلي از چابهار از هلاكت بيش از 80 تن از مزدوران رژيم در عمليات استشهادي امروز خبر مي دهند و تعدا مجروحان را بيش از 150 تن مي گويند.
اين در حالي است كه رژيم ولايت جهل و جور مي خواهد آمار هلاك شدگان را كم جلوه دهد و آخرين گزارشهاي حكومتي از هلاكت بيش از 40 تن و مجروحيت 80 تن حكايت دارند.

اطلاعيه جديد جنبش مقاومت مردمي ايران(جندالله)بسم الله الرحمن الرحيم
و من المومنين رجال صدقوا ما عاهدوا الله عليه فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر
بدينوسيله جنبش مقاومت مردمي ايران (جندالله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ايران مي رساند كه امروز دو فرزند سلحشور و غيور بلوچستان در دو عمليات استشهادي در شهر چابهار و در برابر فرمانداري شهر دهها تن از مزدوران و پاسداران رژيم جهل و جور و سفاهت را به جهنم واصل نمودند و عمليات انتقام 2 را با موفقيت به اجرا در آوردند.
اين دو فرزند مومن و غيور بلوچستان با نامهاي سيف الرحمان چابهاري و حسان خاشي با فدا كردن جان خود توانستند قدرت و جبروت و غرور متجاوزان جنايتكار ولايت سفيه را بشكنند و پرچم حق را در اين نقطه بلوچستان بلند كنند.
اين عمليات در حقيقت انتقام اعدام رهبر جنبش امير عبدالمالك و ديگر شهداي جندالله مي باشند كه وحشيانه و بدون هيچگونه دادگاه عادلانه اي به دار زده شدند چنانچه طي چند ماه اخير بيش از 160 تن از جوانان بي گناه بلوچ و اهلسنت اعدام شدند و جنبش مقاومت قبلا اعلام كرده بود كه در برابر اعدامهاي بي رويه رژيم جنايت پيشه متجاوزان و بيگانگان اشغالگر ساكن در بلوچستان را هدف قرار خواهد داد.
اين عمليات هشداري است براي رژيم ايران كه به دخالتهاي خود در امور ديني و مذهبي اهلسنت پايان دهد و دست از اعدام و جنايت بردارد و اسراي زنداني را آزاد كند در غير اين صورت عملياتهاي استشهادي با شدت بيشتري ادامه خواهد يافت و تمامي بيگانگان ساكن در بلوچستان هدف قرار خواهند گرفت.
هدف از اين عملياتها اخراج متجاوزان از بلوچستان و رسيدن مردم مسلمان بلوچ به حقوق حقه خود در سايه حكومت منطقه اي مي باشد و بايد متجاوزان و جنايتكاران مزدور ولايت سفيه بلوچستان را ترك كنند و اختيار بلوچستان را به مردم بلوچ واگذار نمايند ورنه فرزندان اين مرز و بوم اجازه راحت زيستن به بيگانگان نخواهند داد.
اين عمليات در شهر چابهار و مركز اقتصادي بلوچستان انجام گرفت كه مي تواند قطب اقتصادي آسيا شود اما اين منطقه اقتصادي به استثمار كامل بيگانگان در آمده است به اندازه اي كه مردم اصلي اين سرزمين از كوچكترين اختياري در شهر چابهار برخوردار نيستند و تمامي اختيارات در دست بيگانگان است و در حالي كه در اين شهر هيچ شيعه و فارسي وجود نداشته است امروز و پس از سي سال از انقلاب ننگين خميني اين شهر تبديل به يك شهر شيعه نشين شده است و رژيم همانند اسرائيل در حال شهرك سازي و فراهم آوردن امكانات رفاهي براي شيعيان در اين شهر مي باشد و اين روند رو به رشد است و اين عمليات هشداري است براي بيگانگان كه هرچه زودتر اين شهر را تخليه نمايند.
جنبش مقاومت جندالله خواهان با عزت زيستن مردم بلوچستان مي باشد و از رژيم مي خواهد كه به اين خواسته مشروع جنبش جامه عمل بپوشاند و به جنگ و خونريزي پايان دهد زيرا كه آغازگر اين جنگ خونين رژيم بوده است و الان هم مي تواند با عملي نمودن خواسته هاي مشروع جنبش به اين جنگ پايان دهد در غير اين صورت اين جنگ پايان نمي يابد.
جنبش مقاومت براي دفاع از مردم بلوچستان بپاخواسته است و دفاع را حق مشروع خود مي داند و اين جنبش نيست كه به ايرانيان حمله نموده است بلكه اين رژيم ولايت جهل است كه جنگ و خونريزي را آغاز نموده است و فرزندان معصوم و بي گناه بلوچ را تيرباران و اعدام نموده است و مردم را از حقوقشان محروم نموده است و الان راهش اين است كه رژيم به تجاوز و تعدي پايان دهد تا جنگ پايان يابد.
جنبش مقاومت مردمي ايران (جندالله)

تصاویری از نام زیبای حضرت عمر(رض) بر روی کره زمین
عشق

من عشق نمی ورزم به شمشیر درخشان برای تیزی آن.
من عشق نمی ورزم به تیر کمان به علت چابکی و تیزرویی آن.
من عشق نمی ورزم به جنگجو برای شکوه و جلالش ،
بلکه من فقط به آنچه که شمشیر و تیر و جنگجو از آن دفاع می کنند عشق می ورزم

چه خوش باشدكه باايمان بميريم

چه خوش باشدكه باايمان بميريم

چه خوش باشد بمانند عبدالمالك جان بميريم

چه خوش باشدكه مانندحاجي خدابخش به وقت كشتن كفار بميريم

چه خوش باشد چون ذبيح الله بازبان تكبيرگويان بميريم

چه خوش باشدبمانندعبدالغفورجان بميريم

چه خوش باشد چون عبدالخالق به وقت كشتن مشركان بميريم

-چه خوش باشد بمانندعبدالواحدبراي دين وقرآن بميريم

-چه خوش باشدچون عبدالباسط ومحمد درراه الله بميريم

پس بيااي برادر در سنگرجندالله بميريم
شاهین بلوچستان

ای امت محمد خواب تا کی

ملت قهرمان پرور وامت محمدبدانید این شما بوده
ایدکه همیشه درصحنه ها حضور داشته اید وصحنه
آفریده اید واین فضل خدابوده وهست که هنوز غیور
مردان امت محمد ودلسوزان ومحبان کتاب الله وسنت
همچنان استوارایستاده اند.امت قهرمان پرورواسلام
گرای امت محمد بدانید همان گونه که بهتر از هر
کسی مشکل اساسی امت را دریافته اید وپی برده
اید که دشمنان حقیقی امت اسلام و چشم بینای دشمنان
کوردل مخبران وجاسوسان هستند آری اینان کسانی
هستند که کلیه سران .اگاهان.دلاورمردان ونوامیس
من وشما رابه مرگ سرخ نشانده اند و وضعیت
وموقعیت امروز را برای من و شما رقم
زده اند
...
پس برادرو خواهر مسلمان بدور از تعصب
وقوم گرایی فقط به خاطر خدا و عزت وآزادی آستین
همت و نصرت را بالا زنید و از هیچ نقطه ای برای
نابودی آنان صرف نظر نکنید و با آن غیرت وهمت
محمدی که در وجود شما جوانان و دوراندیشان این
امت است گردن این فروشندگان دین و ناموس را
بزنید
آری خداوند در کلام پاکش این چنین دستور
داده چرا که آنان به قول صریح قرآن مسلمان نیستند
گر چه در میان صفوف شما مسلمانانند.

برچسب وهابیت برای مبارزه با اهل سنتبرچسب وهابیت برای مبارزه با اهل سنت
ویدئویی در این زمینه مشاهده کنید
برای دیدن روی عکس کلیک کنید
حتما ببینید و خودتان قضاوت کنید
چه سنی و چه شیعه
و در موردش حتما نظر بدهید

بیدار شو ای امت محمد

خالق یکتا یکی از سنتهای جهان شمول خود را درقرآن کریم بسیار زیبا ،مجمل و شیوا بیان کرده است
(ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم)سوره رعد
خداوند حال و وضع هیچ ملت و قومی را تغییرنمی دهد(و ایشان را از بدبختی به خوشبختی ،از نادانی به دانایی،از ذلت به عزت ،از نوکری به سروری ،از خواب آلودگی به بیداری ،از رکود به جنبش و تحرک و...بالعکس نمی کشاند)تا زمانی که خود آنان برای تغییر اوضاع و احوال خود همت نکنند.آری همت مردان است که مدد الله را می جوید و همت بالا ترین قله ای است که مدد الله را به سوی خود می کشد.برادر و خواهر اهل سنت تا به کی ذلت و خواری را باید به دوش بکشیم..بپاخیز و به صف کاروان یاران خدا بپیوند

شهید اسماعیل دهمرده (اولین شهید جندالله) روحش شاد

آیا وقت آن نرسیده که حق و باطل را از هم تشخیص داده باشی
و خیرخواهان را از تنگ نظران
و از اصحاب جحیم شناسایی کرده باشیم
آیا وقت آن نرسیده که به یاری دین خدا بشتابیم.
آیا وقت آن نرسیده که باید با ظلم وستم به مبارزه ببپردازیم
ودیگر نظاره گر ظلم،اعدام،شکنجه... نباشیم
وغم وغبار را از چهره ملتت پاک کنی.
برخیز ای مجاهد راه خدا
برخیز...


یا شریعت یا شهادت

Image and video hosting by TinyPic

ای رهبر جندالله ، آماده ایم آماده!

ما سربازان الله، ما را تو می‌شناسی
هرچند پر گناهیم ، ما را تو می‌شناسی
در انتظار جانان ، هر لحظه بی‌قراریم
دلبسته بر تو داریم ، ما را تو می‌شناسی
ای مجاهد قهرمان، ای مژده ی بهاران
هرلحظه در رکابیم ، ما را تو می‌شناسی
لب بسته‌ای و در دل بس راز و درد داری
بگشای لب، بفرما، ما را تو می‌شناسی
ما در ره جندالله ، بستیم عهد و پیمان
هستیم ما بر آن عهد ، ما را تو می‌شناسی
فرموده‌اید بر ما که اعتماد دارید
ثابت کنیم الحقّ؟! ، ما را تو می‌شناسی
با یک امرامیری ما عالمی بگیریم
سرباز بی گریزیم ، ما را تو می‌شناسی
از شعله‌های خشمت اهریمنان گریزان
کوبنده‌ی روافض ، ما را تو می‌شناسی
هرچند در برابر ، شرمنده‌ایم از تو
اندر میان میدان ، ما را تو می‌شناسی
با لبیک به امرت سرباز بی نظیریم
صد بار سر ببازیم ، ما را تو می‌شناسی
ما رهرو شهیدیم ، از یأس بی نصیبیم
امید قلب مظلومان، ما را تو می‌شناسی
هر لحظه از وجودت شوق جهاد آید
گلزار بی خزانی ، ما را تو می‌شناسی
ما عکس یار گیریم ، از لحظه لحظه رویت
ای مجاهد قهرمان، ما را تو می‌شناسی
کی می‌شود بیاید ، نابودکنیم کفررا
بستیم توشه ی ره ، ما را تو می‌شناسی

تقدیم به رهبر عزیزم امیر حاج محمد ظاهر بلوچ(حفظه الله)
بدریان ایران

جهاد

جهاد تنها راه سعادت بشریت است.
جهاد فریضه ی الهی است.
آری تنها مسیری که همیشه ،همیشه سبزاست ونصرت
الهی همیشه درآن جریان داردجهاد است.
جهاد افضل ترین اعمال بعدازایمان به خدااست.
آری برتری جهادنسبت به سایراعمال به مانندفاصله
مشرق ومغرب است
رهبانیت(گوشه گیری)این امت فقط جهاد است.
آری آنان که حقیقت جهاد واهمیت جهاد را دانستند،
دیدیم که چگونه پروانه وارخودرافدای راه جهادکردند.
آری تنهاکسانی می توانند ازاین فریضه ی الهی استقبال
کنند که حقیقت محبت الله ورسول واسلام ومسلمین
درقلوب آنان جای گرفته باشد