خبرهای کوتاه از 25 بهمن

* قطع شدن کلی برق در اطراف میدان انقلاب و خیابان آزادی برق کلیه منازل در اطراف میدان انقلاب و خیابان آزادی از حدود ساعت 19 قطع شده است.
* خبرگزاری فارس خبرهای منتشره در سایت ها مبنی بر کشته شدن یکی از تظاهر کنندگان 25 بهمن را تائيد کرد ولی مدعی شد که وی بدست مخالفان رژيم کشته شده است.
* آزاده اسدی یکی از معترضین که در مقابل سفارت ایران در لندن است، به بی بی سی فارسی گفت که معترضین هنوز در مقابل سفارت تجمع خود را حفظ کرده و شعارهای مختلفی از جمله مخالفت با رهبر ایران و در حمایت از آزادی زندانیان سیاسی سر می دهند.
* از برخی محله‌های تهران گزارش رسیده که امشب هم فریادهای الله اکبر و مرگ بر دیکتاتور بر پشت‌بام‌ها طنین‌انداز شده است. این درحالی است که امشب فراخوان هماهنگی در رسانه ها داده نشده بود.
به گزارش کلمه، از جمله محله‌هایی که تا این ساعت (۱۱ شب) شعاردهی بر پشت‌بام‌ها گزارش شده، قلهک، اکباتان، یوسف‌آباد و کوی دانشگاه تهران بوده و احتمالا به مانند شب گذشته، گزارش الله‌اکبرگویی در دیگر محله‌های دیگر تهران و برخی شهرهای بزرگ نیز منتشر شود.
این در حالی است که در همین ساعت، گزارش‌های از ادامه‌ی حضور برخی معترضان در خیابان‌ها نیز منعکس شده است.
*کاخ سفید:ایالات متحده میخواهد که ایران همان حقوق جهانی تجمع، تظاهرات و بیان صلح آمیزی را که درقاهره اعمال شده به ملت خود بدهد.

0 نظرات: