به هلاکت رسیدن مخبر حاجی غلام نبی ترشابی توسط مجاهدین جیش الفاروق

اولین اطلاعیه جیش الفاروق ایران
جیش الفاروق اعلام می کند که مجاهدان این جنبش جهادی و ضد مخبران و منافقان حاجی غلام نبی ترشابی یکی از مخبرین رژیم و وابسته به وزارت اطلاعات در بلوچستان که در شهر نیوکوندی پاکستان مخفی شده بود را چند روز پیش در یک عملیات موفق و در لانه جاسوسی اش به هلاکت رساندند.
لازم به ذکر است مخبر غلام نبی ترشابی فرزند پهلوان مسئول یکی از پایگاههای رژیم در منطقه ی خاش بود و فعالیت های گسترده ای علیه مجاهدان اسلام انجام داده بود ، و بسیاری از مردم را اجیر کارهای شوم خود کرده بود و ایشان در حالیکه در حال انجام ماموریت برای تجسس و جمع آوری اطلاعات در یکی از شهرهای مرزی از مجاهدین بود ، توسط مجاهدین جیش الفاروق شناسائی وتحت تعقیب قرار گرفت و در یک عملیات سازمان یافته در یکی از پایگاههای اطلاعاتی اش در شهر نیوکوندی بلوچستان با ضرب چند گلوله ی آتشین به هلاکت رسید.
همچنین این جنایتکار بسیاری از زنان فقیر و متکدی را با دادن پول اندکی مجبور به جمع آوری اطلاعات از خانه های مجاهدین کرده بود.
مجاهدان جیش الفاروق به مخبرین هشدار میدهند که دست از غلامی و نوکری رژیم بردارند و به ملت خویش خیانت نکنند و اگر از اعمال ننگین و شوم خویش برنگردند در هر جا که باشند توسط مجاهدان جیش الفاروق از بین خواهند رفت.
و همچنین کسانی که به مخبرین پناهندگی میدهند و مخبرین را در جمع آوری اطلاعات همکاری میکنند از دشمنان مجاهدین و ملت بلوچ به حساب می آیند و آنها نیز همانند مخبرین مجازات خواهند شد.
جیش الفاروق تاسیس شده است تا تمامی مخبران و جاسوسان و بسیجیان را از بلوچستان محو نماید و مخبران اگر توبه نکنند مرگشان بدست مجاهدان جیش الفاروق قطعی و یقینی است و ان شاء الله که یک مخبر و جاسوس و بسیجی در بلوچستان باقی نخواهد ماند.
جیش الفاروق ایران
.......................
اطلاعیه فوق از طریق ایمیل گروهی ناشناخته و جدید با نام جیش الفاروق به سایت تفتان ارسال شده است که بعینه نشر شده است.

0 نظرات: