منبع حکومتی:سنگسار "با شکوه " کنسول‌گری عربستان سعودی در مشهد


سایت حکومتی تابناک متعلق به پاسدار تحت تعقیب ،پلیس بین الملل ، رضایی نوشت: کنسول‌گری کشور پادشاهی عربستان سعودی در مشهد مقدس توسط "جوانان" (بخوانید ارازل و اوباش اجیر شده برای نمایشات حکومتی) معترض سنگ‌باران شد.
تابناک نوشت: مردم مشهد روز گذشته با تجمع در مقابل کنسولگری عربستان سعودی در در این شهر، در اعتراض به کشتار آزادی خواهان بحرینی توسط عمال سعودی، ساختمان این کنسولگری را سنگ باران نمودند.
در این تجمع "با شکوه "که اقشار مختلف "مردم" در آن حضور داشتند پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی به آتش کشیده شد. "مردم" (لازم به ذکر است که رسانه های حکومتی و اربابانشان ارازل اجیر شده را "مردم" خطاب می کنند)با سر دادن شعارهایی چون "سفیر اسرائیلی اخراج باید گردد"، "تبت یدا ابی لهب"، "می کشم می کشم آنکه برادرم کشت"، "ای رهبر آزاده آماده ایم آماده"، "الاخوة البحرينية نحن ندعمكم"، "نصر من الله و فتح قریب" به سمت ساختمان کنسولگری عربستان به حرکت درآمدند و پرچم بحرین را بر فراز دیوارهای بلند این ساختمان به احتراز درآورده و اعراض خود را به رفتار سخیفانه و ددمنشانه آل سعود در بحرین نشان داده و از ملت آزاده و آزادی خواه آن حمایت کردند.

0 نظرات: