انتقامت را می گیریم امیرجان بهتر از جانم (انشاءالله)


ای برهنه پا سرو سر افراز تويی تو سردار سزاوار به هر ناز تويی تو
دشمن شکن و فاتح وسرباز تويی تو فرمانده اين خاک از آغاز تويی تو
غير از تو کسی نيست در اين مرز کهن وای
ای وای وطن وای وطن وای

خطاب به مخالفان جهاد

بسم الله الرحمن الرحیم
خطاب به مخالفان جهاد(راه سعادت؛ راه جهاد است)
جهاد فریضه ای است از فرائض و بهتر گویم از برترین فرائض است که بر فرد مسلمان فرض می شود و هر که از آن روی گرداند راه هلاکت را انتخاب نموده:
« و هر کس از آنها پشت کند مگر اینکه برای جنگیدن منحرف شود یا بسوی گروهی دیگر جای گیرد بسوی غضب خدا برگشته و جایگاهش دوزخ است و بد بازگشتی است »(انفال 16)
اما مسبب نوشته های کنونی من، سیاست و روش انجمن موسوم به «راه سعادت» می باشد که طی پیامی به بنده؛ من را از نوشتن مطالب جهادی و تبلیغی برای مجاهدان منع کرده بود و ساست انجمن مذکور را اینچنین آشکار ساخته بود که مکانی برای تبلیغ گروه های مثل القاعده نیست(عین عبارت چنین می باشد) و شخصی این پیام را به من داد که از مخالفان سر سخت جهاد و مجاهدان و اهانت کنندگان به جماعت توحید و جهاد میباشد.
چنانچه دیدید وعده الله تعالی به مخالفان جهاد عاقبت شری است که هیچ بازگشتی ندارد و باید مخالفان جهاد از این امر با خبر باشند که اگر بدنبال راه سعادت میگردند، راه سعادت راهی نیست جز راه جهاد و اگر از این راه گریزان باشند بنا بر کلام خداوند راه منتخبشان راه هلاکت است نه راه سعادت!
ای سعادت جویان! اگر با جهاد مجاهدان افغانستان و عراق و … مشکل دارید جواب این سوال پروردگار جهانیان را چه خواهید داد:
« چرا در راه خدا و مردان و زنان و کودکانی که تضعیف شده اند پیکار نمی کنید؟»(نساء آیه 75)
مگر غیر این است که ارتش صلیبی به این دو کشور(عراق و افغانستان) یورش برده و به زن و کودک مسلمانان هم رحمی نکرده است؟ مگر خبر نداری با دختران افغانی و عراقی چه ها کردند؟ اگر خبر نداری به تو می گویم که پرده عفت خواهرانت دریده شده و خوکهای صلیبی از آنان انواع استفاده ها را کرده اند و میکنند؛ از دختران نوجوان در موسسات موسوم به خدماتی استفاده میکنند و قاتل هزاران زن و بچه در این مناطق هستند و روافض و سگهای دنبال استخوانشان هم با این ارتش نجس صلیبی همکاری میکنند چنانچه در قتل مردم بی گناه فلوجه(منطقه سنی نشین عراق) دست داشتند و برادران مجاهدمان برای ایشان به پیکار برخاستند و هنوز ایستاده اند تا آخرین قطره خونشان به زمین بچکد.
مگر نه این است که ارتش صلیبی بر مسلمانان جنگ را آغاز نموده و مسلمانان هم باید با ایشان بجنگند:
«و در راه خدا با کسانی که با شما میجنگند بجنگید و از حد تجاوز نکنید که خدای تعدی کنندگان را دوست ندارد»(بقره 190)
پس چرا از جهاد و مجاهدان گریزان هستید؟ چرا با جهاد با کفار مخالفت میکنید و چرا به گونه ای برخورد میکنید که انگار نه مسلمان هستید و نه قرآن را برای یکبار هم ورق زده اید و چرا و چرا و چرا…
بسیاری از برادران عزیز که در انجمنهای فارسی اهل سنت حضور داشتند پیام دهنده به من را میشناسند و از مخالفتهایش با مجاهدان نفرت دارند و حتی مدیر محترم سایت جهادی تمکین-حفظه الله- نیز از اهانات و تحقیرهای این شخص مصون نماندند و به یاد دارم در آغاز فعالیت این سایت پر برکت، با این موجود مباحثه ای طولانی انجام دادند و بحمدلله جوابهای دندان شکنی دادند که پیکره مخالفان جهاد را در هم شکست ولی این شخص معلوم الحال با فحاشی و اهانات و تهمت و توهمات خویش بحث را پیش میبرد که نشان ضعف شدید یک شخص میباشد.(متن مباحثه در انجمن مسلمان موجود است)

اما این شخص(جناب ابو انس لا جهادی) از اصطلاح خوارج برای مجاهدان استفاده میکند و دائما بر طبل خود میکوبد و های و هوی به راه می اندازد که اینها مسلمان نیستند و خلاف کتاب و سنت عمل میکنند و …

و ما از جنابش میپرسیم کدام کار مجاهدان فی سبیل الله خلاف قرآن و سنت میباشد، آیا منظورتان قتال با کفاری است که به وعده هایشان هیچگاه عمل نکردند و نمی کنند است؟
«آیا با قومی که عهد و پیمان خود را شکستند و اهتمام کردند که رسول خدا را از شهر و وطن خود بیرون کنند قتال و کارزار نمی کنید در صورتیکه آنها اول بار به قتال با شما پرداختند از آنها بیم و اندیشه دارید و حال آنکه سزاوارتر آنست که از خدا بترسید اگر اهل ایمان هستید»(توبه13
و یا خوشحال کردن دل مومنان بعد از حقیر کردن دشمنان خداوند است که با این تجهیزات پیشرفته از سلاح های مبتدیانه مجاهدان شکست میخورند؟
«شما(ای اهل ایمان با آن کفار) بقتال و کارزار برخیزید تا خدا آنان را بدست شما عذاب کند وخوار گرداند و شما را بر آنها منصور و غالب نماید و دلهای اهل ایمان را(بفتح و ظفر بر کافران) شفا بخشد»(توبه 14)
اما سوال دیگری که فکرم را به خود مشغول کرده سوال بزرگمردی است که آن را برایت بازگو میکنم و آن اینست که اگر مجاهدان خوارج هستند شما و آنان که حبشان در دل شماست(طواغیت مرتد) که هستید؟ آیا خود را امیر المومنین علی(رض) میخوانید؟ در حالی که محب کسانی هستند که با کفار دوستی میکنند و با آنها می گساری میکنند!!
«ای اهل ایمان یهود و نصاری را بدوستی نگیرید آنان بعضی دوستدار بعضی دیگرند و هرکه از شما آنان را به دوستی گرفت از آنها خواهد بود و همانا خدا ستمکاران را هدایت نخواهد کرد»(مائده 51)
با کسانی متحد شده اند که تمام کارهایشان مخالفت و مبارزه با اسلام و مسلمین است و انگ جنایتکاری و تروریستی را به مسلمانان داده اند و قرآن را به آتیش کشیده اند و به پیامبرمان صلی الله علیه و سلم توهین کرده اند…
«ای اهل ایمان با آن گروه از اهل کتاب و کافران که دین شما را به بازیچه و تمسخر گرفته اند دوستی مکنید و از خدا بترسید اگر به او ایمان دارید»(مائده 57)
حال آیا باز هم طرف طواغیت را میگیرید و سربازان خدا را تحقیر و تکفیر میکنید؟ آیا بدنبال عزت هستید یا ذلت؟
آن گروه که کافران را دوست گرفته نه مومنان را آیا نزد کافران عزت میطلبند درحالی که عزت همه دست خداست»(نساء 139)
احتمالا شما اگر زمان قیام حسین بن علی رضی الله عنه زندگی میکردید او را از خوارج میخواندید(العیاذ بالله) و یزید بن معاویه را بر حق میدانستید!! اما بدانید طواغیت کنونی با یزید قابل مقایسه نیستند زیرا که حکم بغیر ما انزل الله که میکنند که هیچ، با کفار دوستی میکنند و سیاستشان سیاست کفار است و اربابشان شیطان است و سرزمین شیاطین، شراب میخورند و دست به کارهای لهوه و رقص و آواز میزنند و شکم هایشان را بزرگتر کرده و بنده شهواتشان هستند.
اما فکر نمیکنم دلیل مخالفتتان با جهاد سر قضیه دشمنی با طواغیت عرب باشد احتمالا از قلب مهر شدگان هستید یا شاید هم میترسید و هوای بزدلی بر شما چیره گشته غافل از این امر که:
:«خدا با مومنان است»(انفال 19)
و «آگاه باشید که دوستان خدا هرگز هیچ ترس و هیچ اندوهی در دل آنها نیست»(یونس 62)
نمیدانم چگونه پنبه ها را از گوشتان در آورم و فریاد سعادت را به گوشتان برسانم و نمیدانم با چه روشی از خواب غفلت بیدارتان کنم( گرچه آدم خواب را میتوان بیدار کرد ولی آدمی که خود را به خواب زده نه!) اما وجوب جهاد با این کفار حربی را به شما اثبات کردیم و گفتیم اگر از جهاد روی گردان باشید عاقبتتان چیست شاید بهتر باشد از فضیلت جهاد و مجاهدان هم سخنی گفته باشیم:
«و كسانى كه ايمان آورده و هجرت كرده و در راه خدا به جهاد پرداخته و كسانى كه [مهاجران را] پناه داده و يارى كرده‏اند آنان همان مؤمنان واقعى‏اند براى آنان بخشايش و روزى شايسته‏اى خواهد بود»(انفال 74)
و رسول خداوند درباره مجاهدان اینگونه میفرمایند:
«مثال مجاهد در راه خدا ـ و خدا بهتر مي داند كه چه كسي در راه او جهاد مي كند ـ مانند كسي است كه هميشه در حال روزه و نماز بسر مي برد. و خداوند، تعهد نموده است كه اگر مجاهدِ راهش را بميراند، او را وارد بهشت سازد و (اگر زنده نگه دارد) سالم و تندرست، همراه پاداش يا غنيمت (به خانه) برگرداند»
و یا اینکه میفرمایند: صبح و شامی در راه خدا جهاد کردن بهتر از دنیا و هر آنچه در آن است میباشد.
و در روایات میبینیم که از رسول خدا پرسیدند بهترین مردم چه کسی هستند که پاسخ میدهند کسانی که با مال و جان خویش در راه خداوند جهاد میکنند(بخاری 2786)
و در آخر حدیثی از رسول اکرم(ص):
ابوهريره مي گويد: مردي نزد رسول الله آمد و گفت: عملي به من معرفي كن كه با جهاد، برابر باشد. رسول خدا فرمود: «چنين عملي، سراغ ندارم». و افزود: «آيا تو مي تواني از زماني كه مجاهد (براي جهاد) بيرون مي رود، به مسجدت بروي و بدون احساس خستگي به نماز بايستي و بدون افطار، روزه بگيري (تا زماني كه مجاهد برگردد)»؟ آن مرد، گفت: چه كسي توانايي چنين كاري را دارد؟؟
و لا حول و لا قوة الا بالله
ابوخالد الرفیعی

شعار هر بسیجی .. شعار هر روحانی .... صیغه حق مسلم ماست

شهرزاد نیوز: حجت‌الاسلام موسی قربانی، عضو كميسيون حقوقی و قضايی مجلس، در نشست تخصصی کانون وکلا با موضوع "ازدواج موقت، تحكيم يا تزلزل خانواده"، صیغه موقت برای محرمیت زن با پزشک را مطرح کرد و گفت که برخی زنان به دلايل نامحرم بودن پزشك از نظر شرعی مشكل مراجعه به پزشك دارند.
به گزارش ملت آنلاین، وی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت که 10 ميليون و 360 هزار زن مجرد در كشور داريم كه در سن ازدواج هستند و بايد برای آنها تدبيري انديشيده شود. او با اشاره به "روايات" افزود که هيچ يك از فقها ازدواج موقت را رد نمی کنند و علاوه بر 10 ميليون و 360هزار نفر در سن ازدواج، همچنين 1 ميليون و 891 هزار زن به دليل فوت همسر يا طلاق تنها هستند و 5/9 درصد خانوارهای كشور را زنان سرپرستی می ‌كنند.
قربانی ضمن بر شمردن فواید صیغه موقت، همچنین گفت که پزشکیان، وزیر پیشین بهداشت، گفته است که مادرش حاضر شد بمیرد اما پیش پزشک مرد نرود و چندی پیش هم از جراح همسرش خواسته است تا نوه شیرخواره اش را صیغه یک ساعته کند و دکتر به همسرش محرم شود.
وی در پاسخ به سوال یکی از حاضران که پرسید: اگر می ‌توان با "روايات" قانون تصویب كرد، ديگر مجلس به چه كار می ‌آيد؟، به شوخی پاسخ داد: اگر حقوق مان را بدهند، مجلس را تعطیل می کنیم.

عوامل اصلی پخش موادمخدر خود رژیم آخوندی در ایران است

زاهد شيخي، رييس روابط عمومي دادگستري زاهدان به دليل حمل ۵٠٠ كيلوگرم مواد مخدر با خودروي دولتي دستگير شده است.
به گزارش منابع محلي نامبرده مواد مخدر را كه شامل ۴۵٠ كيلوگرم ترياك و ۵٠ كيلوگرم هرويين بوده با خودروي دولتي و حكم ماموريت و اسلحه حمل مي كرده كه در پاسگاه سهل آباد متوقف و مواد فوق كشف گرديده است.
يك منبع آگاه در گفتگو با سي‌ميل اين موضوع را بي‌ارتباط با تنش‌هاي اخير ميان رهبر جمهوري اسلامي و محمود احمدي‌نژاد ندانسته چرا كه به گفته وي، زاهد شيخي و برادرش از روساي ستادهاي انتخاباتي احمدي‌نژاد در استان سيستان و بلوچستان بوده‌اند.
به گفته وي اين نخستين بار نيست كه زاهد شيخي اقدام به قاچاق مي كرده است.
هنوز منابع رسمي گزارشي از دستگيري زاهد شيخي منتشر نكرده‌اند.
احمد زاهد شيخي مدير كل روابط عمومي دادگستري استان زاهدان كه از اعضاي سابق سپاه پاسداران و عضو ستاد مبارزه با مواد مخدر استان نيز مي باشد روز گذشته به جرم دست داشتن در قاچاق مواد مخدر بازداشت شد ! زاهد شيخي، به دليل حمل ۵٠٠ كيلوگرم مواد مخدر با خودروي دولتي دستگير شده است. به گزارش منابع محلي نامبرده مواد مخدر را كه شامل ۴۵٠ كيلوگرم ترياك و ۵٠ كيلوگرم هرويين بوده با خودروي دولتي و حكم ماموريت و اسلحه حمل مي كرده كه در پاسگاه سهل آباد از سوي ماموران نيروي انتظامي متوقف و مواد فوق كشف گرديده است. يك منبع آگاه در گفتگو با ايران بريفينگ اعلام كرد با توجه به اينكه از مدتها پيش اين شايعه بر سرزبانها بوده كه وي در قاچاق مواد مخدر دست دارد و ظاهرا اين نخستين بار نيست كه زاهد شيخي اقدام به قاچاق مي كرده است ، احتمال داده كه علني شدن اين موضوع و بازداشت نامبرده با توجه به اينكه زاهد شيخي و برادرش از روساي ستادهاي انتخاباتي احمدي‌نژاد در استان سيستان و بلوچستان بوده‌اند و برادر ديگر وي نيز به نام محمد رضا زاهد شيخي هم اكنون مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان است ، بي ارتباط با تنش‌هاي اخير ميان رهبر جمهوري اسلامي و عوامل محمود احمدي‌نژاد نباشد . گفتني است هنوز منابع رسمي گزارشي از دستگيري زاهد شيخي منتشر نكرده‌اند اما منابع محلي خبر از اين مي دهند كه وي در يك پاسگاه بازداشت شده و با توجه به مقاومتش در بازرسي از خودرو ماموران نسبت به وي حساس شده اند و پس از كشف مواد نيز باتوجه به ارائه حكم ماموريت و مدارك دولتي بودن خودرو ماموران ابتدا به هويت نامبرده مشكوك و با دخالت مقامات بالاتر موضوع محرز و نسبت به بازداشت وي اقدام مي نمايند.

پيام جديد فرمانده سپاه صحابه ايران الحاج محمد بلوچ


الحمد لله رب العالمين والصلاة والسلام على اشرف المرسلين وعلى اله وصحبه الكرام
اما بعد
برادران و عزيزان من تمام ستايشها مخصوص ذاتي پاكي است كه ما و شما را از يك مشت خاك خلق كرد و قرآن عظيم الشان را براي هدايت و رهنمايي ما و شما از بالاي هفت اسمان نازل فرمود تا رهنمايي باشد براي ما و شما واين درس را هم به ما آموخته كه جلوي زورگويان و ظالمان كساني كه به عقيده و ناموس مان تعرز مي كنند قيام كنيم و هرگز تن به ذلت و پستي ندهيم و جلوي زورگويان و مشركان سر خم نكنيم و الله (رب العزت )در قرآن عظيم الشان مي فرمايد .
أعوذ بالله من الشيطان الرجيم
وَمَا لَكُمْ لاَ تُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاء وَالْوِلْدَانِ الَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَـذِهِ الْقَرْيَةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنكَ وَلِيّاً وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنكَ نَصِيرا ( النسا ) 75ً
(ترجمه) چرا باید در راه خدا و (‌نجات‌) مردان و زنان و کودکان درمانده و بیچاره‌ای نجنگید که
(‌فریاد بـرمی‌آورند و) می‌گویند: پروردگارا! مـا را از ایـن شـهر و دیـاری کـه ساکنان ‌آن ستمکارند (‌و برما بیچارگان ستم روا می‌دارند) خارج سـاز، و از جانب خود سرپرست و
حمایتگری برای‌ ما پدیدآور،
و از سوی خود یـاوری برایمان قرار بده‌ (‌تا ما را یاری کند و از دست ظـالمان برهاند.
عزيزان من امروزه در ايران بالخصوص در بلوچستان اشغالي بر سر اهلسنت چه مي گذرد .
ظلم و فقر در بلوچستان نشان از مظلومیت این سرزمین است ، در حالیکه طبق آمار اکتشفات معدنی و زمین شناسی 510 نوع معدن را در بلوچستان شرقی و غربی داریم
جمعا در دنیا 520 نوع معادن وجود دارد که 500 و اندي از این نوع معادن فقط در بلوچستان وجود دارد ، اما آمار فقر و بیکاری در این سرزمین همچنان در صدر جداول قرار دارد
و از طرف ديگر رژيم ولايت تقيه دنبال سر كوب ملت مظلوم بلوچستان هم مي باشد بچه ها شش ساله مثل رويا ساراني به رگبار بسته مي شوند و به زن ها تجاوز مي شود و مردان دستگير و اعدام مي شوند فقط بخاطر اينكه مسلمان هستند .
سالانه ده ها زن بلوچ نا پديد مي شوند و بعد از يكي دو ما جنازه هايشان بيرون شهر پيدا مي شود.
سالانه ده ها جوان بيگناه زير شكنجه روافض به شهادت مي رسند ايا بازم سكوت كنيم نه خير دوستان الله (ج) در قرآن كريم به ما اجازه سكوت نمي دهد.
آری برادرنم رژیم به دنبال چیزی جز نسل کشی در بلوچستان نیست با نگاهی فراتر به دنیای اطراف خویش خواهیم دریافت که نسل کشی یعنی چه و چگونه این سیاست در میان ما اجرا میشود.
و همچنين مساجد اهلسنت توسط رژيم شيطان صفت تخريب مي شوند از جمله مسجد امام ابو حنيفه عظيم آباد زابل كه با خاك يكسان شد و قرآن عظيم الشان در چاه فاضلاب انداخته شد ايا بازم مي توان گفت جمهوري اسلامي كدام اسلام مسلماني كه به قر آن كريم اعتقاد نداشته باشد مسلمان نيست بلكه كافر است .
انشاء الله سپاه صحابه ايران پاسخ اين همه ظلم و ستم را بزودي با عمليات استشهادي خواهد داد.
فرزندان عمر فاروق (رض) بلوچستان را جهنمي سوزان براي مزدوران رژيم خواهند ساخت .
برخيز اي مجاهد ........ديگر وقت آرام نشستن نيست
محمد بلوچ فرمانده سپاه صحابه ايران

طريقه ساخت تصويرشهادت اسامه بن لادن

محل اقامت یک میلیون دلاری بن لادن کنجکاوی را بر می انگيزد

محلی که اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده در آن شهيد شد، ابهام های بسیاری در خصوص بعد امنیتی حفاظت از او و اطرافیانش که به آن شهرت داشتند مطرح می کند. به ویژه این که از ژانویه 1996 سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا واحدی ویژه برای پی گرد او تاسیس کرد. و این نخستین بار در تاریخ بود که واحدی ویژه برای پی گرد یک شخص تاسیس می شود.
محل کشته شدن بن لادن بر خلاف آنچه که در 10 سال اخیر مشهور بود، محلی مسکونی بود و نه پناهگاهی در کوهستان های افغانستان یا حتی در منطقه وزیرستان پاکستان که در همسایگی افغانستان قرار دارد . محل زندگی وی در واقع یک مجتمع مسکونی بزرگ و مرفه در "آبت آباد" نزدیک اسلام آباد بود.
شکل و شمایل این مجتمع مسکونی هر انسان عادی را در خصوص صاحب آن کنجکاو می کند. پس اگر این محل در نزدیکی یک پایگاه نظامی پاکستانی باشد وضع چگونه است؟ مالکان این مجتمع مسکونی دو برادر بسیار ثروتمند بودند و قیمت آن از یک میلیون دلار تجاوز می کند.
مجتمع مسکونی به دور از تماس ها
تا فاصله 18 تا 20 پا از ارتفاع این مجتمع مسکونی، سیم خاردار قرار داده شده است. هیچ پنجره ای ندارد. رفتارهای ساکنانش عجیب می نماید. حتی دیده نشده که کسی از آنجا زباله به بیرون خارج کند. هیچ امکان تماس اینترنتی یا ماهواره ای در منزل وجود ندارد و این ها همه شک برانگیز است.
هیچ گاه شنیده نشده است که اسامه بن لادن و دایره همراهان او پیش از سال 2001 در مکانی واحد اقامت کرده باشند. حتی پیش از حوادث 11 سپتامبر او هیچ گاه در مجتمع مسکونی مشهور خود در قندهار سکونت نداشت و همواره میان شهرهای افغانستان که تحت حاکمیت طالبان بودند، در حال نقل و انتقال بود.
اما اطلاعاتی که تا کنون از عملیات کشته شدن او درز کرده تاکید می کند که این ساختمان مشکوک پنج سال پیش ساخته شده و سازمان اطلاعات آمریکا از سپتامبر گذشته حضور یک شخص مهم در آن را رصد کرده بود . یک هفته پیش نیز از حضور بن لادن در آن مطمئن شدند و روز جمعه گذشته، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا فرمان حمله به ساختمان را امضا کرد. شامگاه شنبه در عملیاتی که مدت زمان آن از 45 تا چند ساعت گزارش شده است. در حین حمله یک گروه کاماندوی کوچک او را از ناحیه سر مورد اصابت قرار داد. به گفته شاهدان پیش از آن به مدت نیم ساعت هلیکوبتر ها ساختمان را بمباران کردند.

گيريم اسامه را شهيد كرديد اما با تفكر اون چكار مي كنيد؟

نتايج صنعت اخوندها ايران

تصويري از شهيد مولانا عبدالملك رحمه الله عليه در جواني

آیا وقت آن نرسیده که حق و باطل را از هم تشخیص داده باشی و خیرخواهان را از تنگ نظران و از اصحاب جحیم شناسایی کرده باشیم آیا وقت آن نرسیده که به یاری دین خدا بشتابیم.آیا وقت آن نرسیده که باید با ظلم وستم به مبارزه ببپردازیم ودیگر نظاره گر ظلم،اعدام،شکنجه...
نباشیم وغم وغبار را از چهره ملتت پاک کنی.
برخیز ای مجاهد راه خدا برخیز...

آیا ابو عبدالله شیخ اسامه بن لادن به شهادت رسیده است؟؟

در سال 2001 رئیس جمهور سابق آمریکا جورج بوش در یک کنفرانس خبری ، خبر از کشته شدن شیخ اسامه بن لادن داد ولی پس از مدتی حقیقت این دروغ فاش شد.
در همین راستا طالبان پاکستان بشدت خبر شهادت شیخ اسامه را تکذیب کردند و اعلام کردند شیخ اسامه در صحت و سلامتی کامل بسر میبرد.
سازمان امنیتی پاکستان نیز تمامی داستان ها مطرح شده از طرف اوباما و دولت آمریکا را بشدت رد کردند.
داستان منقول از طرف آمریکایی ها اینگونه بود ، دو باگرد نظامی یک کاخ را هدف قرار داده بودند ولی یکی از بالگردها بر اثر اصابت موشک از داخل کاخ سقو کرد ولی بالگرد دوم نیروهای ویژه ی آمریکایی را به کاخ رساند و توانستند با یک عملیات نظامی و بدون حتی از دست دادن یک سرباز همه ی افراد داخل کاخ من جمله شیخ اسامه را بکشند.
این سناریوی آمریکایی به سنارویوی ایرانی آخوندی دستگیری امیر شهیدعبدالمالک ریگی بسیار شبیه است که باور کردن آن بسیار سخت است.

الجزيره: اطلاعات درباره شهادت بن لادن ناقص و غيرواضح است

شبكه تلويزيوني الجزيره در گزارشي از اسلام‌آباد اعلام كرد كه اطلاعات منتشر شده درباره شهادت اسامه بن لادن ناقص و غير واضح است.
به گزارش شبكه الجزيره، منابع خبري هنوز تصويرواضحی از جنازه بن لادن را نمايش نداده‌اند، همچنين تلويزيون پاكستان تصاويري از محلي كه بنا بر ادعاي باراك اوباما در آنجا بن لادن در درگيري شهید شد، پخش كرده است؛ اما هيچ نشاني از آتش‌سوزي در آنجا مشاهده نشده است.
اوباما مدعي شده كه نيروهاي ويژه آمريكايي در منطقه‌اي در 120 كيلومتري اسلام‌آباد بن لادن را در خانه‌اي شناسايي كرده و سپس در يك درگيري شديد وي را به شهادت رسانده‌اند.
بنا بر ادعاي آمريكا اين درگيري 40 دقيقه به طول انجاميده و دسته‌اي از كماندوهاي آمريكايي در اين عمليات شركت داشته‌اند كه هيچ خسارتي به اين نيروها وارد نشده است.
خبرنگار الجزيره در پاكستان اعلام كرد كه اخبار زيادي درباره شهادت بن لادن منتشر شده؛ ولي اين اطلاعات ناقص و غيرواضح است.
"باراك اوباما " رئيس جمهور آمريكا با اعلام اين خبر كه بن لادن در نتيجه يك عمليات ارتش آمريكا جان باخته تأكيد كرده كه جنازه وي در اختيار نيروهاي آمريكايي است.
همچنين رسانه‌هاي آمريكايي اعلام كردند اوباما قرار است در ساعت 10:30 به وقت محلي نطقي انجام دهد و درباره اين خبر صحبت كند. وي قرار است درباره وقايعي كه منتهي به حمله و جان باختن بن لادن شد، صحبت كند.

گروه طالبان: ادعای اوباما بی اساس است بن لادن هنوز زنده است

در اولين واكنش گروه هم پیمان القاعده یعنی طالبان نسبت به شهيد شدن اسامه بن لادن ، این گروه روز دوشنبه 2- 5-2011 با انتشار بیانیه ای ادعا کرد بن لادن رهبر گروه القاعده هنوز زنده است.
تلویزیون جئوی پاکستان با انتشار بیانیه ای از سوی طالبان اعلام کرد اسامه بن لادن همچنان زنده است و گزارش در مورد قتل وی بی پایه و اساس است.
یکی از سخنگویان گروه طالبان در تماسی با تلویزیون جئوی پاکستان تاکید کرد رهبر القاعده زنده است و ادعای باراک اوباما رئیس جمهور امریکا کذب محض است.
ادعای جدید گروه طالبان در حالی بیان می شود که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا امروز دوشنبه اعلام کرد یک تیم ویژه آمریکایی طی عملیاتی اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده را به قتل رسانده است.
از سوی دیگر حامد کرزی رئیس جمهور افغانستان در واکنش به خبر کشته شدن اسامه بن لادن تصریح کرد که در نهایت بن لادن هزینه کشتار بی گناهان را پرداخت.
رئیس جمهور افغانستان همچنین گفت : " شهيد شدن بن لادن در پاکستان نشان داد که جنگ بر ضد تروریسم باید در مکان دیگری غیر از افغانستان دنبال شود."
این درحالی است که تاکنون مقامات رسمی پاکستان هیچ واکنشی نسبت به خبر کشته شدن اسامه بن لادن نشان نداده اند .