امان از دست این خرافات شیعیان رافضی


از برادران شیعه خواهشمندم در مورد دین خود تحقیق کنید و از الله بترسید و دنبال این آخوندهای خبیث ملعون نروید.
شما ایرانیان یک زمانه باسوادترین ملت بوده اید چه شده که به این روز افتاده اید آیا به این می گویند دین .
خودتان قضاوت کنید
از الله تعالی می خواهم شما و ما را به راه راست هدایت کند.

یکی از خطابه های امیر المومنین عمر بن خطاب به فرماندهان نظامی اسلام

یکی از خطابه های امیر المومنین عمر بن خطاب به فرماندهان نظامی اسلام
حضرت امیر المؤمنین عمر بن الخطاب رضی الله عنه به حضرت سعد ابن ابی وقاص فرمانده اسلام در جبهه های شرق؛ جبهه فارس و آنچه پشت آن است نوشت:
(أما بعد فإنی آمرک ومن معک بتقوی الله علی کل حال، فإن تقوی الله أفضل العُدّة علی العدو، وأقوی مکیدة فی الحرب، وآمرک ومن معک أن تکونوا أشد احتراساً من المعاصی، من احتراسکم من عدوکم، فإن ذنوب الجیش أخوف علیهم من عدوهم، وإنما ینصر المسلمون بمعصیة عدوهم لله، ولولا ذلک لم تکن لنا بهم قوة؛ لأن عِدّتنا لیس کعدتهم، ولاعُدتنا کعدتهم، فإن استوینا فی المعصیة کان لهم الفضل علینا فی القوة، وإن لم ننصر علیهم بفضلنا، لم نغلبهم بقوتنا ، واعملو أن علیکم فی سیرکم حفظة من الله، یعلمون ما تفعلون، فاستحیوا منهم، ولا تعملوا بمعاصی الله، وأنتم فی سبیل الله، ولا تقولوا أن عدوّنا شرٌّ منا، فلن یسلط علینا وإن أسأنا، فرُبّ قوم مسلط علیهم شرٌّ منهم، کما سلط علی بنی إسرائیل لما عملوا بمساخط الله کفرة المجوس، فجاسوا خلال الدیار وکان وعداً مفعولاً، واسألوا الله العون علی أنفسکم کما تسألونه النصر علی عدوکم ، أسأل الله ذلک لنا ولکم).
ترجمه: «اما بعد: من قبل از هر چیز شخص تو (حضرت سعد ابن ابی وقاص رضی الله تعالی عنه) و سایر دلاوران اسلام را به تقوی در هر حال سفارش می دهم، چون پرهیز گاری و تقوی مهمترین و برنده ترین سلاح بر علیه دشمن و قویترین سپر در جنگ است، و به تو و همراهانت دستور میدهم که تا آخرین درجه ممکن خود را از ارتکاب معاصی باز دارید، و بر نفس خود بیشتر از دشمن بترسید، چون گناه لشکر خطرناک تر از حمله دشمن به آنها است، و مسلمانان به سبب گناه دشمنان بر آنان پیروز می شوند، و اگر به این سبب نبود ما قدرت مقابله با آنان را نداشتیم؛ زیرا تعداد ما مثل تعداد آنها نیست و اسباب و وسایل جنگی ما هم با آنها برابری ندارد، اگر ما هم مثل آنها مرتکب گناه شویم آنها در قوت بر ما غالب خواهند شد، و اگر ما بر فضل و برتری بر آنان غالب نشویم با قوت خود نمیتوانیم پیروز شویم و بدانید که فرشتگان خدا ناظر اعمال تان هستند و از آنها حیا کنید و معصیت خدا را نکنید در حالی که شما در راه خدا جهاد میکنید، نگویید دشمن ما از ما بد تر است و به این علت آنها بر ما بیروز نمیشوند حتی اگر ما خوب عمل نکنیم، چه بسا که قوم بدتری بر قوم برتری بیروز شوند، همان گونه که خدا مجوسیان آتش پرست را بر بنی اسرائیل مسلط کرد بعد از این که به سبب اعمال شان گرفتار غضب و خشم خدا شدند (پس در میان خانه‏هایتان براى قتل و غارت شما به جستجو درآمدند و این وعدة تحقق‏یافتنى بود) پس از خدا طلب یاری بر نفس های خویش را بکنید همانگونه که از او همیشه طلب نصرت بر دشمن میکنید، و من این نصرت را برای خود و شما مسألت دارم. وآخر دعوانا أن الحمد لله ربّ العالمین.
حضرت فاروق اعظم عمر ابن الخطاب رضی الله تعالی عنه نه تنها این نامه را خطاب به حضرت سعد ابن ابی وقاص رضی الله عنه نوشت بلکه این نامه را به رزمندگان اسلام ، دستوری کامل و به تمامی نیرو های مجاهدین در تمام ادوار تاریخ اسلامی نوشته است. والسلام

کـلـیـسـایی بـا اسـتـخــوان چـهـل هـزار مـسـلـمــان
کـلـیـسـایی بـا اسـتـخــوان چـهـل هـزار مـسـلـمــان
در شهر سدلیک واقع در جمهوری چک، کلیسایی هست که از چوب ،آجر و فلز درست نشده ، بلکه از استخوان های مسلمانان درست شده است!
در سال ۱۲۱۸ پاپ وقت،برای نشان دادن غرورش دستور داد این کلیسا را از استخوان های مسلمانانی که برای ساخت این کلیسا کشته شده بودند،درست کنند.
در ساخت این کلیسا استخوان چهل هزار مسلمان به کار رفته است.و صلیبیان می گویند مسلمان ها تروریست هستند.
یا الله ما را توفیق ده تا این ها ملعون ها را نابود کنیم.

ما برای اعلاء کلمة الله می جنگیم

ما برای اعلاء کلمة الله می جنگیم
ما اینجا، برای مشتی خاک یا برای مرزهای موهومی که سایس و بیکو ترسیم کرده اند، نمی جنگیم و نیز برای آن نمی جنگیم که طاغوتی عربی جای طاغوتی غربی را بگیرد، بلکه جهاد ما والاتر و متعالی تر است.
ما برای اعلاء کلمة الله می جنگیم تا دین و عبودیت خالصانه از آن الله گردد:{ وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَکُونَ فِتْنَةٌ وَیَکُونَ الدِّینُ کُلُّهُ لِلّه: و با آنان پیکار کنید تا فتنه‌ای(غلبه کفر وشرک) باقی نماند و دین خالصانه از آن خدا گردد}.[انفال/۳۹].
و هر کس که با این هدف مخالفت کند و یا در راه رسیدنمان به این هدف جلوی ما بایستد،چنین کسی دشمن ما و هدف شمشیرهایمان است هر چه که اسمش باشد و هر چه که نسبش باشد.
ما دینی داریم که الله آن را به عنوان میزان و داور فرو فرستاده است،سخنش فیصله بخش و قاطع بوده و حکمش گزافه وشوخی نیست،این دین نسب بین ما و مردم می باشد،موازین ما -بحمدالله- آسمانی ، احکاممان قرآنی و قضاوتهایمان نبوی است.
فارس های مسلمان برادران محبوب ما هستند و بلوچ های کافر دشمن منفور ما،حتی اگر ما و او در یک رحم مشترک باشیم.

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله

بسم رب الشهداء و المجاهدین
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که دو تن از فرماندهان نظامی جنبش در یک عملیات ناجوانمردانه توسط مخبران و مزدوران رژیم در یکی از مناطق مرزی به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند.
فرمانده نظامی شهید حاجی عبدالجلیل محمد زهی و مسئول تدارکات نظامی شهید جان محمد نصرتی ناهوکی(با نام مستعار محسن) همراه با گروهی از مجاهدان در حال گشت زنی و بازرسی از پایگاههای جنبش در منطقه مرزی بودند که در کمین مزدوران خائن و جنایتکار رژیم افتادند که فورا اقدام به عملیات ضد کمین نمودند که در لحظات آغازین نبرد حاجی عبدالجلیل محمد زهی به شهادت رسیدند و پس از آن مبارزان در عملیات ضد کمین موفق شدند مزدوران رژیم را محاصره نمایند و چند تن از آنان را به هلاکت برسانند و تعدادی دیگر را زخمی کنند.
مزدوران بزدل و ترسوی رژیم که کمین زده بودند و گمان می کردند مجاهدان را از بین می برند خود در کمین مجاهدان گرفتار شدند و در محل خیانت به سزای عمل ننگین خود رسیدند و مجاهدان بعد از عملیات در دو عملیات جداگانه دو تن از مزدوران شریک در این جنایت را دستگیر کردند و این مزدوران هم اکنون در بازداشت و تحت بازجوئی مبارزان هستند.
جنبش مقاومت طی این اطلاعیه به مزدوران و مخبران و خائنان دین فروش هشدار می دهد که از خیانت و دین فروشی و ناموس فروشی دست برداشته و توبه کنند در غیر این صورت بازوان پر قدرت و توان مجاهدان گلوی آنان را خواهد فشرد و آنان را نابود خواهد کرد.
مخبران بدانند که حتی در خانه و کاشانه خود امنیت نخواهند داشت و امروز دیگر جائی برای آنان حتی در بین خانواده هایشان نمانده است و حتی فرزندانشان آنان را از میان برخواهند داشت و بهتر است که هر چه زودتر توبه کنند و به آغوش اسلام و مردم برگردند که کافران متجاوز هرگز دوست و یاور آنان نخواهند بود و اگر فرصت را از دست بدهند تباه و نابود خواهند شد.
جنبش مقاومت جندالله

والجهاد سبیلنا

ابوبکر بن ابی موسی الاشعری(رض) می گوید:زمانی که پدرم ابوموسی در مقابل دشمن قرار گرفته بود این حدبث را از رسول الله(ص) روایت کرد: بدون شک درهای بهشت زیر سایه شمشیرها است. یک شخص پژمرده حال بلند شد و گفت: ای ابوموسی! آیا تو حدیث را از رسول الله (ص) شنیده ای؟! او گفت: آری! آن شخص نزد همراهان خود رفت و به آنان گفت: من شما را سلام (خداحافظی) می گویم. آن گاه نیام شمشیر را شکست و بر زمین انداخت و شمشیر را به دست گرفت و بر دشمن حمله برد و جنگید تا که شهید شد.
علامه تقی الدین ابن دقیق العید(رح) می گوید: مطلب این حدیث این است که از استفاده ی شمشیر در در راه جهاد، بهشت به دست می آید، زیرا سایه ی هر شئ لازمه شی است . به همین خاطر سایه ی شمشیر را ذکر فرمود.
منصف می گوید: وقتی مجاهد شمشیر را در راه خدا بر می دارد یا وقتی که شمشیر دشمن علیه او بلند می شود. در هر دو صورت سایه ی شمشیر بر او می افتد.بنابراین در این حدیث این نکته بیان شده که هر شخصی که سایه ی شمشیری بر وی بیفتد، او به دروازه ای بهشت رسیده است. حالا اگر او الان شهید شود، فورا وارد بهشت می شود. و اگر بعدا بمیرد همان وقت بمیرد همان وقت به بهشت می رسد. یعنی حقیقتا دروازه ی بهشت زیر سایه ی شمشیر قرار دارد.و به همین معنی است این فرموده ی رسول الله(ص) در روز بدر: بر خیزید به سوی بهشتی که عرض آن به اندازه ی آسمان ها و زمین است.!
و در حدیثی دیگر آمده
عبدالله بن عمر(رض) از رسول الله(ص) روایت می کند: آیا می دانید چه گروهی از امت من از همه جلوتر به بهشت می روند؟! من عرض کردم: الله و رسولش بهتر می دانند. رسول الله(ص) فرمودند: آنان مهاجران راه خدا هستند که در روز قیامت به دروازه ی بهشت می رسند و درخواست ورود به بهشت می کنند. نگهبانان دروازه ی بهشت از آنان می پرسند: آیا مگر حساب و کتاب شما تمام شده است؟! آنان پاسخ می دهند: از ما چه حسابی گرفته می شود؟ ما شمشیرهای مان را در راه خدا به گردن های مان آویخته ایم(و جهاد کرده ایم) رسول الله(ص) فرمودند: دروازه ی بهشت برای آنان باز کرده می شود و آنان چهل سال جلوتر از دیگران وارد بهشت می شوند و در آن لذت می برند.

تصاویری از شهادت ،شهید عبدالرحمان نارویی و شهید احمد نارویی

شهادت رتبه ای بزرگ و عظیم ومقامی بسیار والا است که نصیب فرد خوش شانس می شود و عاید آن انسان خوش بختی می گردد که فلاح و رستگاری همیشگی برای او نوشته شده است. مقام شهادت بعد از مقام نبوت در سومین رتبه قرار دارد.
ارشاد ایزد منان است:
فَأُولَٰئِكَ مَعَ الَّذِينَ أَنْعَمَ اللَّهُ عَلَيْهِمْ مِنَ النَّبِيِّينَ وَالصِّدِّيقِينَ وَالشُّهَدَاءِ وَالصَّالِحِينَ ۚ وَحَسُنَ أُولَٰئِكَ رَفِيقًا.(نساء:69)
ترجمه:
پس این جماعت همراه آن کسان اند که انعام کرده است الله برایشان از پغمبران و صدیقان و شهیدان وصالحان. ونیکو رفیق اند ایشانان.
و در جایی دیگر در می فرماید:
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ ﴿169﴾ فَرِحِينَ بِمَا آتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَيَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِينَ لَمْ يَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلَّا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿170﴾ ۞ يَسْتَبْشِرُونَ بِنِعْمَةٍ مِنَ اللَّهِ وَفَضْلٍ وَأَنَّ اللَّهَ لَا يُضِيعُ أَجْرَ الْمُؤْمِنِينَ(آل عمران)
ترجمه: و مرده گمان مکن کسانی را که کشته شدند در راه الله،بلکه زنده اند نزدیک پروردگار خویش و روزی داده می شوند. شادان به آنچه عطا کرده است الله ایشان را از افضل خود، و خوش وقت می شوند بسبب آنانکه با ایشان نه پیوسته اند از پس ایشان، بسبب آن که هیچ ترس نیست بر ایشان و نه ایشان اندوهناک شوند. خوش وقت می شوند و به نعمت از الله و فضل او. به آنکه الله ضایع نمی کند مزد مومنان را.
حضرت عباس(رض) میفرماید:آن حضرت(ص) فرمودند: شهدا کنار دروازه ی بهشت در محلی سرسبز کنار دریا، سکونت دارند و صبح و شام از بهشت برای آنان روزی آورده می شود.
الله تعالی موت تمام مجاهدین را با شهادت فی سبیل الله نصیب فرماید.

سربازان وطن وطنم بلوچستان

سربازان وطن وطنم بلوچستان ، سوگند میخوریم ... بنام خونهای گرانبهایی که بخاطر تو در دامانت ریخته شد و پرچمت را گلگون نمود .... بخاطر اشک مادران و پدران و همسران و فرزندانی هنوز در غم از دست دادن عزیزانشان لباس غم از تن در نیاورده اند .... به قلبهای اندوه بار و شکسته فرزندانت که در سراسر بلوچستان گسترده اند .... در نام انسانهای پاکی که بخاطر ایده ها و عقایدشان در اعماق خاک سردت استخوان برهنه کرده اند ... به روان فرشته دخترانت که در شب اعدام بنام خدا از آنان هتک حرمت شد .... به یاد پسران نیکت که پرچم بیگانه بر اندامشان پوشاندند و اعدامشان نمودند .... به عظمت روح شیر زنان و مردان سلحشورت که بخاطر پاسداری از نام و عرضت جان پاک خود را فدایت نمودند ....
ای مهد دلیرانم ... ای سرزمینم ... ای مادرم ... ای وطن ،
انتقامت را خواهیم گرفت ....
ترا از دست این آخوندهای خدا ناشناس ، رها خواهیم ساخت و آبی آسمانت را ... خاک تفته ات را ... شفق سرخت را ... آبروی از دست داده ات را ... حرمت گذشته ات را ... شیرینی آب خالصت را ... عظمت روح گمگشته ات را ... مرزهای آبی و تمامیت مرزی از دست رفته ات را و نام پر فروغت پس خواهيم گرفتشهید عبدالغفور جان


شهید عبدالغفور ریگی برادر کوچکتر امیر بزرگوار عبدالمالک ریگی بود که در جوانی ،جان خود را فدای دین وعقیده و سرزمین خود کرد
روحش شاد

شیعه تهدیدی جدی برای اسلام و ملت بلوچ


بعضی از دوستان می پرسند که چرا شما بلوچها و برادران مسلمان خودتان را به قتل می رسانید در صورتی که اینها می توانند بازوان شما در مقابل دشمن رافضی باشند.
ما به آنها می گوییم عزیزان خداوند در کلام خویش درباره دوستی با کفار می فرماید: وَمَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ یعنی : هر کس از شما با ایشان دوستی کند پس از زمره آنان است .
سردمداران رژیم سفاک ایران نیز دست پرورده همان صفویان یهودی هستند و در خدمت آنها بودن نیز حکم آنها را دارد.
پس بلوچ های مزدور و همه کسانیکه به نحوی به رژیم خدمت می کنند بدانند که دشمنان اسلام و مردمند چرا که دستشان به خون مردم آلوده است و باید در انتظار مکافات ومجازات باشند.
بزرگان اسلام در هر دوری شیعه را بزرگترین دشمنان اسلام و خطرناک ترین آن بر شمرده اند و جنگ علیه آنان را "جهاد اکبر " نامیده اند.
وآن را متابعت از صدیق اکبر رضی الله عنه قرار داده اند آن زمانیکه ایشان با اهل یمامه (منکرین زکات)وارد جنگ شدند. و این بزرگان اجماع تمامی اصحاب کرام رضوان الله علیهم اجمعین را در چنین جهادی نقل نموده اند.
و نکته قابل توجه این است که چرا با وجود دشمنان آشکار و سایر ابر قدرتها، سیدنا صدیق اکبر رضی الله عنه به جهاد با مرتدین اهل یمامه (منکرین زکات)پرداختند و همه صحابه در این مسئله هم رای و هم نظر بودند و بر آن اجماع نمودند.
در اولو یت قرار دادن جنگ با اینگونه منافقان و کفار مرتد و اجماع همه اصحاب در جنگ با آنها نشان دهنده تهدید جدی این گروه برای اسلام است.
کسانیکه شیعه (روافض)را در زمره دشمنان کو چک می پندارند و جنگ با آنان را خلاف مصلحت اسلام می دانند این نکته را به یاد داشته باشند که آیا با این تفکر منکر اجماع اصحاب نمی شوند؟!
به یاد داشته باشید که این از اصول متفقه امت اسلامی است که "منکر اجماع صحابه" کافر می شود.
وما بار دیگر به مزدوران خود فروخته هشدار می دهیم که توبه کنند و نزد علما و معتمدان با اعلان بیزاری از رژیم از مردم معذرت خواهی کنند تا در دادگاه مجاهدین از مجازات آنها جلوگیری شود و حسابشان با الله جل جلاله است.
آقای کمال شه بخش این مزدور خدا نشناس هم بداند که بزودی به مجازات خواهد رسید و بقیه مزدوران و مخبرین نیز در انتظار مجازات خود باشند و بدانند که مجاهدین سپاه صحابه به لطف خدا قدرت آن را دارند تا در سرتاسر بلوچستان این مزدوران را از سر راه بردارند .
خداوند متعال همه مسلمین را جان نثاران راستین صحابه کرام رضوان الله علیهم اجمعین بگرداند و مجاهدین سپاه صحابه و همه مجاهدین را مورد رحمت و نصرت خود قرار دهد تا ملت ایران هر چه زودتر از شر این روافض ملحد و بی دین رهایی یابند. انشاءالله

با تشکر فراوان فرمانده سپاه صحابه ایران حاج محمد بلوچ
www.sepah-sahaba.blogspot.com